| TrustMe a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce gen de baieti preferati? (aspect si altele laughing )

Răspuns Câştigător
| lola_2540 a răspuns:

Sa fie el insusi. sa nu incerce sa para "interesant". sa nu fie scund(pentru ca eu is inalta) sa fie ingrijit(am niste baieti in scoala caruia le iesea maieul din pantaloni si altele laughing ), sa fie sociabil, fara fite, sa se uite la sufletul unei fete, nu numai la exterior.

3 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Pai prefer un baiat ingrijit, curat, sa fie mai golan laughing sa imi vb frumos :X sa ma alinte :X

| Kitty a răspuns:

Sa fie inalt, ingrijit, frumos, inteligent, la ochi nu am intereseaza in mod special culoarea, sa fie bine facut(nu neaparat cu patratele), sa fie dulce, iubitor, tandru, dur(in unele cazuri), darnic.

| bLuEsKiEs a răspuns:

Hmmmbig grin
Sa fie mai inalt decat mine cu minim 4 cmbig grin
Ochi albastrii/verzi day dreaming
Brunet:X
Si sa fie cat de cat facuthappy
Nu-mi trebuie eu stiu ce musculos dar nici aschie sa nu fietongue
Acum caracter
Sincer, inteligent [[sa am cu cine vorbi]], protector, iubitor, romantic, spontan, intelegator dar totusi sa fie si un pic nebun sa putem sa ne si distrambig grin
Asta ar fi baiatu' perfect pentru mine dar asa un baiat mai exista doar in basme8-devil)