| anonim_4396 a întrebat:

Baieti.ce parere aveti despre fetele care injura? Voi ce preferati fetele dure,independende,vulgare sau pe cele calme,inocente, cuminti?

Răspuns Câştigător
| FreshFresh a răspuns:

Dupa cum bine se stie de ceva timp, femeia ideala in vizunea unora, sau altora este acea doamna in societate cu care sa te poti mandri in fata tuturor, completata de cea mai buna curva pe care o poti avea, noaptea in pat(ul tau)laughing. Personal, le prefer pe cele care mai scapa cate o injuratura (NU care din 3 cuvinte folosite 2 sunt obscene) pentru ca... Sincer nu stiu sa iti spun de ce, ma atrag pur si simplu cele mai rele, dar nu as spune pas nici unei fete cuminti si inocente.

| EmmaShefferd a răspuns (pentru FreshFresh):

Din perspectiva mea ai raspunsul cel mai corect...o fata e bine sa fie si cuminte si putin salbatica..depinde de moment.Eu cred ca femeia adevarata le imbina pe ambele big grin

| FreshFresh a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Poate primesc si eu o fundalaughing

| EmmaShefferd a răspuns (pentru FreshFresh):

Eu ti-as fi dat-o sincer fundita..pt ca este perfect raspunsul din ce vad eu

13 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu sunt baiat, dar nu pot sa ma abtin de la un comentariu.
Fie ca e fata, fie ca e baiat, scade considerabil in ochii mei daca injura. Nu as putea accepta o persoana vulgara langa mine!

| unknownn a răspuns:

Amandouahappy!

| Shammal a răspuns:

O combinatie intre ce-ai scriu tu acolo, vulgara intr-un sens inocent :X

| RAY a răspuns:

Decat o ipocrita mai bine una sincera in gura

| Demonull a răspuns:

Dura cand trebuie, independenta dar nu cu mine, vulgara dar nu cu mine, calma la ce te referi prin cuminti? normal ca nu o „parasutista", daca la asta te ai referit.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca fetele inteligente care stiu ce si cum vorbesc sunt persoanele potrivite.Usuraticele care scapa cate o injuratura le gasesti oriunde.
O femeie inteligenta si independenta se poate numi intr-adevar "femeie".
Scuze daca am intervenit intr-o intrebare pentru baieti dar trebuia sa-ti spun cele de mai sus.

| sniper2998 a răspuns:

Calme, inocente, cuminti, independente, toate la un loc, presupun ca tu cand ai spus "cuminti" te-ai referit la cele care sunt sub papucul parinilor?:S

| Xtadelo a răspuns (pentru sniper2998):

Da...la asta m-am referitwinking

| sniper2998 a răspuns (pentru Xtadelo):

Poi e bine sa fie si sa fie "cuminti" dar nici prea prealaughing

| Xtadelo a răspuns (pentru sniper2998):

Ce pretentios estihee hee
Baietii astia... rolling on the floor