| unavaible a întrebat:

Am si eu o curiozitate. Baieti, voi preferati fetele ingrijite, elegante, naturale, care nu injura, cuminti intr-un cuvant, sau fetele mai "rebele" care fumeaza, injura, care se machiaza strident etc.?

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Fetele cuminti, dar am o slabiciune pentru rockerite

| Disharmony a răspuns:

E destul de trist faptul că încerci să te pliezi după gusturile băieţilor de pe TPU. Asta, sau eşti atât de imbecilă încât crezi că preferinţele câtorva băieţi de pe site-ul ăsta coincid cu ale tuturor băieţilor pe care îi vei întâlni. Sau poate că sunt ambele.

| unavaible explică (pentru Disharmony):

Nu am intentia sa ma schimb in functie de niste raspunsuri de pe TPU. Sunt doar curioasa in privinta parerilor celor care se deranjeaza sa raspunda la aceasta intrebare, de aceea este la categoria "conversatii". De asemenea, nu am intentia sa generalizez raspunsurile primite. Daca ai crezut ca urmeaza sa-mi fac o schimbare radicala in urma acestor raspunsuri, pentru " a fi placuta mai mult de baieti"laughing, sa stii ca te-ai inselat. Sa ai o zi buna!

| Disharmony a răspuns (pentru unavaible):

Then be a simple ki.nd of (wo)man, baby! Have a nice night, too.

| Meaningful a răspuns:

Important e sa ai langa tine un baiat care apreciaza fetele care sunt asa cum esti tu.

Restul e poveste. De asta suntem unici. Fiecare este altfel si vrea altceva.

| 克里斯提 a răspuns:

Fetele cuminti happy deoarece nimeni (cel putin eu) nu ar vrea sa aiba o curva la usa cu figuri si... nu stiu lumea asta devine din ce in ce mai aiurea toti cu freza zero manele in telefon, tigari de la 10 ani...

| unavaible explică (pentru 克里斯提):

Sunt total de acord cu tine, mai ales in privinta tigarilor. Dar na, e"cool" sa fumezi de la varste fragede laughing