| RAY a întrebat:

Cunoasteti baieti la voi in liceu care schimba des fetele? ce parere aveti despre acei baieti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repet, depinde cat de usoara / proasta e fata. In clasa a 7 am mers toata clasa la plaja. In clasa la mine era doar un baiat frumos, prost de dadea pe afara dar frumos. Fetele stateau doar prin preaja lui, fie ele frumoase / urate proaste / inteligente. Ce vreau sa zic este ca, basta el sa fie frumos ca restul vine de la sine laughing.

24 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baieti care fac ceea ce e normal pentru varsta lor

| RainmakerX a răspuns:

Da,cunosc. Nu e vina lor. Ei arata bine dar au o atitudine foarte naspa.
Fetele vin la ei singure, chiar se bucura si dupa 1 saptamana tot ele le dau papucii intrucat nu ii mai suporta rolling on the floor
Degeaba esti frumos daca esti o persoana dificila.

Sincer, pe mine nu ma mira nimic... cunosc o fata care a schimbat la prieteni din clasa a 7-a pana acum de mi s-a luat... *si astia toti cu vreo 2-7 ani mai mari decat ea*
Naiba stie unde ii gasea...

Cine zice ca "interiorul" este tot ce conteaza... a facut scoala acasa. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

"Cine zice ca "interiorul" este tot ce conteaza... a facut scoala acasa." astea sunt basinile fetelor mincinoase, deocamdata inca nu am vazut pe una ca Shakira cu unu de genul

https://www.google.it/......ps?/search

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

ce privire are rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sexy laughing. daca iese una cu el e doar pentru nasul lui, vorba e ca e direct proportional cu altceva laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

n-ai auzit că e doar un mit? laughing dar, dacă tot insiști, poți să verifici. oh, dar ce zâmbet are, se asortează cu soarele.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa raman traumatizat...
http://www.funnypica.com/wp-content/uploads/2012/05/Funny-UglyMan.jpg

Sau poate ca nu... :)

Hai sa nu exageram. Poti sa arati "mediu" si tot nu te baga in seama.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in orice liceu din lume exista baieti si fete de genul. ce sa zic, oarecum bravo lor, experimenteaza devreme ca sa nu o faca "cand sunt casatoriti laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am vazut un film de asta am pus intrebarea, oare chiar o pun ei asa usor cu fetele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Depinde cum arata si cat de usoare / proaste sunt fetele de pe langa ei. Citeam acum cativa ani cum ca in America se plangeau parintii ca platesc de rup la facultati doar ca "copii lor sa faca orgii laughing. Ca vezi American Pie zici " nah, e film nu poate fi adevarat ce vezi la tv" dar si cand citesti despre asta, alta e povestea

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca un tip frumos poate covinge o fata la fel ca invers?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Mi-a placut mult ultima propozitie, ai funda

| MrLucas a răspuns (pentru RAY):

Glumesti!? Traim intr-o lume in care fetele sunt foarte aiurite, adica nu vreau sa jignesc pe nimeni insa...sa fim seriosi asta e realitatea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Spun ele ca conteaza carcaterul dar toate saliveaza dupa unul inalt, frumos uite unu
http://data.whicdn.com/images/161218278/superthumb.jpg

caracterul /sufletul vrajeli ieftine, prima impresie conteaza, care impresie e 100% fizic

| RAY explică (pentru MrLucas):

Ipocrite,materialiste da

| MrLucas a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie generalizat, sunt si fete ok, insa putine.Eu sincer am intalnit putine materialiste, majoritatea fiind doar exagerat de credule si fara principii.

| RAY explică (pentru MrLucas):

Da sunt cateva le poti numara pe degete

| RAY explică (pentru MrLucas):

Cum adica nu au principii?

| MrLucas a răspuns (pentru RAY):

Sa iti deschizi picioarele pentru orice maimutoi nu mi se pare ok, si multe fac asta.

| RAY explică (pentru MrLucas):

Isi deschid ele picioarele pentru motive materiale ca nu sunt chiar asa bolovane

| MrLucas a răspuns (pentru RAY):

Da da, s-o crezi tu.Am intalnit multe cazuri, stiu ce vorbesc.E la fel si in cazul barbatilor oricum. In fine, subiectul asta nu merita dezbatut.

| RAY explică (pentru MrLucas):

Nu contest ca ele nu au atractie sexuala pentru tipi frumosi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Repet, depinde cat de usoara / proasta e fata. In clasa a 7 am mers toata clasa la plaja. In clasa la mine era doar un baiat frumos, prost de dadea pe afara dar frumos. Fetele stateau doar prin preaja lui, fie ele frumoase / urate proaste / inteligente. Ce vreau sa zic este ca, basta el sa fie frumos ca restul vine de la sine laughing.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Bravo lor!