| DaianaPiersicutza a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele timide baietii? Care nu prea stau cu nimeni.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu zic nimic asa sunt ele mai timide.

| Dash a răspuns:

Mie imi plac fetele mai timide.

| Pitic a răspuns:

Poi sunt persoane carora le este firca sa interactioneze sau pur si simplu nu doreesc sa faca ele primul pas.
Si eu sunt asa intr-un fel, sunt timida cu personele noi si nu imi place sa ma bag eu in vorba cu toata lumea sa vorbesc numai prostii, prefer sa fiu intrebata decat sa vorbesc fara sa ma opresc.
Aceste persone nu sunt timide tot timpul sunt timide cu anumite persone care cred ele ca sunt mai presus sau le este teama de acele persone, aceste persone timide vor trece de aceasta etapa fara sa isi dea seama trebuie sa fie ei insisi nu trebuie sa se dea in spectacol pentru a atrage atentia.
Timiditatea atrage, atunci cand esti timid/timida lumea este mai curioasa sa te descopere sa vada cum gandesti asa daca tu vorbeste esti cu gura mare nu mai au ce sa descopere nu mai are farmec.
Cunosc multe perosne timide si fete si baieti si ii ador pentru ca sunt timizi pentru ca sunt ei insisi si nu fac lucruri ce nu le sta in caracter doar pentru a impresiona.
Tin minte in clasa a a9a a laliceu era o fata, frumusica statea in banca si nu vorbea cu nimeni statea si se uita daca vedea ca te uiti la ea intorcea capul fara sa strambe din nas, era asa de dulce iti venea sa o mananci :X

| Vali87 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti raspund dar ce iti pot spune clar ca in prezent imi place o fata la nebunie o adooor desi e cea mai timida fata pe care am cunoscut-o eu vreodata.

| βǿβǿ a răspuns:

Eu cred ca baietilor le plac fetele timide.
pentru ca lor le place sa "vaneze"winking

si aceste fete nu le cad usor in plasasmug

| Andrutsa15 a răspuns:

Si eu sunt foarte timida. iar unii profita de asta la maxim pot spune. As vrea sa nu mai fiu timida. dar nu reusesc.sad nu cred ca ma lasa de " boala " asta niciodata. de fiecare data cand vad un anumit baiat. ma inrosesc la fata. si incep sa tremur. si din cauza asta si iubitul meu mi-a dat papucii. trist, dar adevaratsad asta e. merg mai departe.

| FireBoy a răspuns:

Pai mie mi se par simpaticewhistling si nu prea se uita la cei pe care ii iubesc si de asta iti dai seama imediatsmugsmug, asta e parerea meabig grin

| R3Y a răspuns:

Fetele timide sunt cuminti parerea meawinking

| Alexa_3837 a răspuns:

Eu sunt foarte timida si foarte sensibila, si celelalte persoane ma ranesc usor, imi place asa cum sunt dar unii se folosesc de acest lucru umilindu ma...

| Lollάღ a răspuns:

Nu stiu ce sa zic sincer.Si eu sunt timida dar mi-a trecut.
Fetele timide ar trebui sa nu stea inchise intr-un loc ci sa iasa si sa vorbeasca cu toti cei care ii intalnesti si ii cunoaste.
Spre exemplu eu asa am facut de foarte multe ori.Si eu sunt timida dar cand vad un baiat spre exemplu la scoal il salut si ma bag in seama nu stau deoparte.
Deci parerea mea este ca fetele timide sunt fricoase in sensul ca se tem sa nu se faca de ras in fata baietilor.

| MelissaBianca a răspuns:

Eu de exemplu nu sunt timida, multi imi zic ca sunt nebunatica dar mie nu-mi pasa ce zic ei, parerea mea este ca baieti profita foarte usor de fetele timide.