| elasexygagica a întrebat:

Baieti, ce surprize v-ar placea sa va faca prietena voastra in pat?

16 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Sa fie cat mai imaginativa. Catusele, un cub de gheata sau tub de frisca si capsuni impreuna cu o esarfa care sa sporeasca placerea (legat la ochi toate celelalte simturi cum ar fi cele tactile se amplifica) pot face minuni. Acuma depinde de fata si de personalitatea ei. De multe ori nu se trece la neglijeu, costume, etc big grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cat mai multe saruturi pe tot corpul un dans lent nud atingeri delicate si dupa o baie cu petale de trandafir apoi de la capat terminand intr-o pozitie imbratisati in niciun caz tigarea de dupa

| darrio2007 a răspuns:

Tot ce tine de sex.Ce poti face in pat? Sa cultivi cartofi?

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Vreau sa aiba o lenjerie cat mai extravaganta, atat ea cat si sora ei

| valy1233 a răspuns:

Sa ne suga pe.u.la

| klaws007 a răspuns:

Miàr place un blow job, vrei sa fii prietena mea? si sa o chemam si pe vacutzaPoartaTanga.

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru klaws007):

Ah,ma simt onorata

| klaws007 a răspuns (pentru VacutzaRoscata):

Cum preferi sa-ti zic, iubita sau vacuta?

| VacutzaRoscata a răspuns (pentru klaws007):

Cum vrei.

| Cedry2k1995 a răspuns:

Sami faca un oraaall:X:X:X big grin u ce surpriza ai vrea sa-ti faca prietenul?smugsmug

| TheAshen a răspuns:

Sa mi-a ea in dinti

| TheAshen a răspuns:

Pardon sa mi-o ea in dinti*

| FuckOnCocaine a răspuns (pentru TheAshen):

Pardon, sa ti-o "ia" laughing

Agramatule!

| Betivu a răspuns:

Sa-mi aduca inca o fata mai buna ca ea.

| Andreiyi a răspuns:

Orce baiat doreste de la partenera sa faca doar sex...

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Sa se trasforme in tine :X