| Ramonick a întrebat:

Baieti,de ce va place asa de mult sa pipaiti sanii si fundul fetelor?

14 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Tie ce iti place sa pipai la baieti? Intreaba-te. Ca sa iti raspund, pentru ca sunt moi si rotunzi si pentru ca creierul uman proceseaza acelea parti intime ca facand parte din categoria chestilor care te excita. Cand te gandesti la buric nu te exciti, nu? Dar cand te gandesti la partile intime te exciti.

| h3r a răspuns:

Ce-i frumos și lui Dumnezeu îi place...

| gingergirl1 a răspuns:

Adevaratii baieti nu fac asta! Parerea meawinking

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns (pentru gingergirl1):

Imi pare rau ca iti zicdar ce e rau in asta? eu nu cred ca exista un asa baiat...toti avem nevoile noastre.happyfiecare mai bizare.big grin

| Pilotu a răspuns (pentru gingergirl1):

Asta daca ai 12 ani si universl tau se invarte in jurul lui justin bieber si one direction happy

| onlyagirl a răspuns (pentru gingergirl1):

Ai si tu putin dreptatea ta! nu poti permite oricarui baiat sa faca asta, dar cand esti intr-o relatie e ceva perfect normal.pana nu demult gandeam la fel, insa...stii tu:experientele fac oamenii sa se schimbe! probabil esti micuta, dar nu te grabi sa te maturizezi!

| gingergirl1 a răspuns (pentru Pilotu):

Hai numai spune! Eu raman la parerea mea, pentru ca APROAPE toti baietii vor sa profite sexual de o fata, sa isi faca el nevoile nu ca o iubeste! Si spre mirarea ta am cunoscut un baiat care nu e obsedat de sanii si fundul fetelor!winking

| h3r a răspuns (pentru gingergirl1):

Nu contează ce se întâmplă într-o relație, prin atingeri, nu prin pipăieli de aventuri și ieșiri la scara blocului cu oricine.
Hai că ai fost și tu directă, ține-o tot așa.

Pune în aplicare!

| τττ a răspuns:

Bună.
Deoarece sunt obsedați! Un băiat normal nu cred că ar face asta. Exclus actele sexuale.
Pa, pa.

| Ivanovicius a răspuns:

Nu cred ca toti sunt asa. Intr-adevar, unii sunt perversi si pur si simplu n-au stare, nu se pot abtine. Si daca vrei sa stii de ce ne excita, nu e nimic special, pur si simplu avem un tip de hormoni numit 'testosteron' care ne face mai. horny.

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

De ce?

Iti raspund un pic mai tz... vreau sa te intreb cv...
Tu preferi baiatul timid care nu face nimic si daca il iei de mana parca l-a luat de mana Obama...sau baiatul ala pervers care nu il opreste nimic sa faca ce vrea...

Si să iti raspund la intrebare dc ne place pentru ca credem ca suntem mai șmecheri asta daca suntem cu alti baieti, ne place sa va enervam doar daca sunteti voi 2.

| AlexSmile a răspuns:

Cand iti place un obiect ceva, nu pui mana pe el? La fel e si la noi, ne place ce vedem asa ca punem mana.Bine. ca unii sunt badarani asta e a 2 a parte, dar daca esti stilat o faci mai "mascat" cum s-ar zice.

| Cristiyang a răspuns:

Ramono tu cand o vezi o rochie frumoasa in magazin nu pui mana pe ea ca iti place? Asa si noi baietii nu rezistam la asemenea chestii.Cum nu simti tu sa pui mana pe o rochie asa simtim noi sa punem mana pe fund si pe san.Si mda asa se zice ca mai bine e un baiat timid dar daca i dai mana ta lesina de rusine...

| mix299 a răspuns:

Sanii, pentru ca noi ramnem indiferent de varsta "cu tzata'n gura" ca nise bebelusi si ne place asta iar fundul, petru ca vrem alti "bebelusi" care sa faca exact ce face noi...capisci?laughing