| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le place sa le fie atins fundul sau sanii de baieti?

Răspuns Câştigător
| printzesacufitze a răspuns:

Da mie imi pl

12 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Ce atata "nuuuu"? poate de altii nu, dar de iubit da, normal.sau la voi 2 nici macar asaraised eyebrows?

| Emma a răspuns:

Doar iubitul meuwinking
si mi place mai mult pe sani:X

| Ana_6509 a răspuns:

Cand te miri ce porc se uita la tine de parca nu a mai vazut o femeie in viata lui si se apropie,, subtil " de tine punandu-ti,, involuntar" mana pe fund sau chiar sani si pe urma se face ca bate vantul e stupid, si detest acest lucru.Desigur exista, si, fete" care se simt flatate, treaba lor, mie una nu-mi place. Daca e vorba de iubit, i-as permite.

| bilexa a răspuns:

Fetelor le place sa fie atinse si pe fund si pe sani, repet atins, nu ciupit. Dar numai in momentul preludiului sau actului sexual nu pe strada sau in societate in vazul lumii.

| deutza a răspuns:

Daca e vorba de prietenul meu da dar de altii nubig grin

| iuliana1221 a răspuns:

Ce intrebari stupide...

| noname_1116 a răspuns:

Uof
eu recunosc

DA

| anonima122 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu

| ingerasul90 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu

| Morfina060 a răspuns:

Daca este o curva fi sigur/a... daca este o fata deschisa la minte cu siguranta nu.

| Mickeymau5 a răspuns:

Nu la toate le place, dar sunt unele care fac exceptie.

| maria_3468 a răspuns:

Eu ma simt sexy. la 13 ani am sanii cei mai mari din clasa si normal ca baietii fac d multe ori asta, chiar din alte clase. uneori in "joaca" ma prind si imi baga mainile pe sub tricou( nu port sutien= mama zice ca n-am nevoie), si imi place cand ii vad ca li se scoala.