| roxyflory a întrebat:

Baieti ce va place sa auziti de la o fata si daca fata va spune prima ca va iubeste de ce dupa aia o luati peste picior cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

Nu este indicat ca o fata sa arate unui baiat ca este moarta dupa el,este cea mai mare greseala deoarece nu stii adevaratul caracter al baiatului, fata trebuie sa fi aprobatoare in vorbe ( retine, in vorbe ) si sa aprecieze glumele si gesturile de bun gust ale baiatului, daca baiatul vede ca fata este pe aceeasi unda cu el mai mult ca sigur o sa-i placa de fata.
Cel ce face astfel de lucruri inseamna ca este un magar care nu a avut decat un singur scop, asa cum sunt mai toti baietii din zilele noastre, au numai sex in cap, daca ti s-a intamplat acest lucru pe viitor incearca sa vezi lucrurile altfel

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sigur ca o luam peste picior atunci cand nu suntem atrasi de ea, incercam sa o indepartam. eu nu vreau sa aud nimic, cuvintele sunt prea banale, vreau sa vad, sa vad in ochii ei inocenti si negri aceste cuvinte.

| roxyflory explică (pentru Th3AbSinTh3):

Si daca are ochii albastrilaughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru roxyflory):

Eu ma gandeam la cineva cand am scris asta si mie imi plac ochii negri si caprui

| Bogdan01234 a răspuns:

Ce ne place sa auzim de la o fata. asta difera de la baiat la baiat. mie personal nu imi place nimic anume. ma refer la anumite cuvinte. eu admir sinceritatea si personalitatea, inidividualismul. ma refer aici ca oricat de ciudat ar suna sa stiu ca vine de la ea nu citit de pe undeva. iar cel mai important pentru mine de exemplu sunt faptele si nu cuvintele. de vorbit poate oricine, de facut mai putin. Dar asa ca sa iti raspund si direct la raspunsul tau, eu prefer de exemplu lucruri legate de mine care le am doar eu, diferite de alti baieti. chiar si un singur compliment spus la momentul potrivit face mai multe decat un intreg roman daca ma intelegi.

iar la a 2-a intrebare raspunsul este putin mai complicat. nu toti baietii iau peste picior o fata care le spune ca ii iubeste. difera. de obicei ( depinde de fata ) baietii prin asta devin foarte siguri pe ei si pe relatia cu fata respectiva, asta insemnand ca se gandesc ca o am la degetul mic si pot face cam tot ce vor. este ceva de orgoliu si de incredere. prin acele cuvinte baiatul primeste un plus de incredere ceea ce il face mai increzut si mai sigur. iar daca fata este mai ''moale'' atunci se explica totul.