| Com3 a întrebat:

Am si eu o intrebare putin ciudatahee hee, Cum sa imi dau seama daca iubita mea, ma mai place sau nu? happy, imi spune ca ma iubeste, insa e parca mai rece cu mine, sau mai distanta cum vreti sa o luati big grin! [ Ce-l mai bun raspuns primeste Funda ] happy

Răspuns Câştigător
| kiduţa18 a răspuns:

Poate ţi se pare doar că e mai rece. Încearcă să discuţi cu ea, să comunicaţi mai mult. Nu ezita să o întrebi de ce reacţionează aşa. Fi deschis cu ea şi rezolvaţi-vă problemele. Ea este singura care poate să-ţi răspundă la întrebare. Poate are alte probleme şi îi este jenă sau ruşine să-ţi spună. Vorbeşte cu ea, poate are nevoie de asta...

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Fi foarte dragastos cu ea, dai iubire, tandrete, fi atent cu ea, si daca tot se comporta rece nu este alt remediu decat sa o intrebi! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Comunică cu ea, întreab-o dacă te iubeşte cu adevărat, vezi cum se comportă cu tine.
Te pup!

| Snejok a răspuns:

Simplu))
daca nu-i ear fi placut de tine, acum nu erati impreuna