| MysteriousOfficial a întrebat:

Baieti, cei care aveti iubita, mai vorbiti pe mess cu diferite fete? Si le puneti si :X :* sau chestii d`astea? Voi fetelor ce parere aveti despre lucrurile astea la prietenul vostru? V-ar deranja, nu v-ar deranja. Nu la toate fetele, sa zicem ca in special cu una vorbeste mai asa...(eu consider ca nu e tocmai ok sa vorbeasca atata si sa mai puna si semnele astea :*:X, inteleg sa mai vorbeasca cand e ceva de vorbit, dar nu asa cand nici maar nu e subiect de discutie. sad )A. Baiatul asta (prietenul vostru) zice ca va iubeste foarte mult si are planuri sa se insoare cu voi si asa, dar de ce are conversatii d`astea? sad El se supara daca eu vorbesc cu cineva pe mess si imi zice sa le dau ignore. Chiar nu pot sa inteleg. sadfundita.

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

M-ar deranja...si inca cum...
Nu stiu, ori imi da atentie mie ori altora.Ar fi chiar culmea sa vorbim pe mess si sa-mi raspunda dupa 5 minute ca sta sa-i trimta uneia moa moa moa-uri si :X acolo.
Nu stiu cine ar lua ignore-ul atunci.

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Of...
Ce-as da un amuzant aluia de a dat stupid&nef laughing

| Yourgirls a răspuns:

Eu una daca aş vedea că prietenul meu ar vorbi cu cineva şi iar da love struck :* aproape că aş începe să plâng nu suport aşa ceva,nu sunt de acord cu asta, nu mi se pare normal însă el nu face aşa, cu greu mie îmi mai dă :X:*...eu în schimb dau love struck:* vorbesc cu prietenii şi el nu-mi spune nimic că nu-l deranjeaza,iar eu dacă îi spun de ce a dat sau ceva de genu se supară că emoticoanele alea nu reprezinta nimic eu aş fi cea care i-aş zice sa dea ignore,însa gresesc foarte mult pentru ca trebuie sa-i ofer şi libertate nu numai cu mine totul,nu ar fi trebuit să îti spună asta vorbeste cu el,eu intelg pentru ca aş face şi eu asa dacă aş fi in locu prietenului tau,scuze facem, acu incerc să mă schimb sa nu mai fac asa, ca nu am de ce.te iubeste nu? atunci sa iti acorde şi ţie un pic de libertate, sa te inteleaga ca daca ai dat love struck:* nu inseamna ca gata nu-l iubesti e tot la fel cu love struck:* sau fară

| MaDaProd a răspuns:

1 cati ani ai? si 2 nu va mai faceti planuri aiureahappy. el e posesiv ceva in genu u nu ai voie sa vb cu nimeni pe mess el are voie. asa nu merge spune-i ca le dai ignor daca si el da ignor la alea de pe mess si sunteti kit daca nu vrea explica-i cat de banal este sa te superi ca vb cu colegi sau prieteni pe net. incercati sa vorbiti despre asta daca nu merge imi pare rau sa iti zic dar rupe orice legatura cu el e mult prea posesiv sa zic asa take care

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu stiu daca esti fata sau baiat dar dupa modul de exprimare stiu cam cati ani ai. Cum poti sa te gandesti la casatorie. de la varsta asta? O sa iti para rau mai incolo ca nu ai copilarit si nu ai experimentat. Asta nu inseamna ca trebuie sa va faceti de cap dar nici sa o dati in ceva serios ca nu merita la varsta astawinking Cat despre semne. Fii serios/serioasa sunt niste semne ce dumnezeu. Va faceti prea multe probleme si nu are rost.