| anonim_4396 a întrebat:

am facut pentru prima oara dragoste dar nu m-a durut si nici nu mi.a curs sange. Ce ziceti? am himenul elastic. funda

Răspuns Câştigător
| DaSuntAnonima a răspuns:

Esti mandra detinatoare a unui himen elastic
felicitari, asa sunt si eu si sunt mandra de chestia asta ai sa vezi pe parcurs de ce happy
felicitari tongue :*

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

20% din femei nu sangereaza la dezvirginare. Unele au himenul elastic (se va rupe de-abia la prima nastere vaginala), altele au himenul absent din nastere, iar altele si-au rupt himenul in timpul unui exercitiu fizic (gen spagat)

| dariaelena a răspuns:

Cu siguranta este elastic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti o poza intre picioare si posteaz-o aici, dupa aceea ne vom da cu parerea.

| AhileSemiZeu a răspuns:

Mai sunt cazui in care nu curge sange.

| missme90 a răspuns:

Daca faci sport mult da, e elastic. sau poate te-ai dezvirginat cu un tampon intern, nu stiu...

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru missme90):

Nu are nici o tangenta sportul cu himenul rolling on the floor)!

| missme90 a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Ba da are. sportul poate sa il faca mai elastic la cele care fac sport de performanta sau din contra sa il rupa in urma unor exercitii cum ar fi spagatul

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru missme90):

E total diferit fata de ce ai spus tu prima data happy

oricum eu am agatat funda deci
mersi maria :* big grin

| missme90 a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Nu cred ca e total diferit de ce am zis prima data.
si in ceea ce priveste funda, e egal cu zero pentru mine. nu ma intereseaza asta

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru missme90):

Nu ma intereseaza parerea talaughing)

| sisimaria a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Rai mai suntetilaughing
si imi place:X

| missme90 a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

laughing) dar nici nu trebuie

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru missme90):

Ok go!

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru sisimaria):

laughing)rolling on the floor

| missme90 a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Ba ce importanta TE CREZI

| anonim_4396 explică (pentru missme90):

Daca nu va rupeti hainele de pe voi si nu va lingeti, tot n-ati facut nimic.

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru missme90):

Da asa m`a facut mama importanta
jet

| sisimaria a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

laughing