| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor, imaginati-va urmatoarea situatie scapata de sub control, sunteti divortata de multi ani si in sfarsit va gasiti un iubit, ii faceti cunostinta cu fiica dvs de 18 ani si dupa cateva saptamani ei doi vin la dumneavoastra tinandu-se de mana si iubitul va spune ca vrea sa se desparta de dumneavoastra pentru ca si-a gasit iubirea adevarata in fiica dvs. Cum reactionati si gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Situație REALĂ
Instructor auto are 2 eleve
- una trecută de 45 de ani divorțată și care arată foarte bine pentru vârsta ei
- fata ei de 22 de ani studentă și foarte frumoasă
- instructorul auto are 36 de ani și e foarte bine ca bărbat și e însurat.
Mai departe nu mai contează dar ca în FILME a fost situația între ăștia 3.