| anonim_4396 a întrebat:

Baieti cum va place sa fie prietena voastra sincer raspuns va rog

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e automatizata sa faca doar mancare si curatenie in casa, adica sa fie un robot femeiewinking asa eu stau linistit in casa mea, doar nu vreau sa fac dragoste sau chestii de genu'. BYE

| Adyr0 a răspuns:

Fara penis.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_8934 a răspuns:

Sexy, frumoasa, isteata, gospodina big grin, sa vrea sex in fiecare zi si sa ma iubeasca doar pe mine ca si cum as fi unicul barbat din lumebatting eyelashes