| anonim_4396 a întrebat:

Baieti! Cum va place sa va sarute o fata, in asa fel incat sa va excite? devil

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

laughing Cea mai simpla e cea zisa mai sus, baga-i limba adanc pe gat. Dar daca vrei sa-l exciti ceva mai tare, fa ceva cu mainile, ca tot le ti pe acolo degeaba big grin smug Pipaiel, apuca-l de parul de la spate si controleaza actiunea... smug

14 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

Cu limbutza! big grin

| Denis777 a răspuns:

Cat mai joslaughing

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru Denis777):

Mdaa laughing). Daca era asa, nu mai intrebam rolling on the floor

| EdwLo a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

laughing Cea mai simpla e cea zisa mai sus, baga-i limba adanc pe gat. Dar daca vrei sa-l exciti ceva mai tare, fa ceva cu mainile, ca tot le ti pe acolo degeaba big grin smug Pipaiel, apuca-l de parul de la spate si controleaza actiunea... smug

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Cu limba tata... baga-i-o pana in gat sa vezi ce excitat o sa fie laughing serios vbwinking

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

rolling on the floor)))))))... Pfoaa laughing. M-ai lamuriit laughing

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru PufoseniePufoasa):

Da draga eu vb serios si u... incearca sa vezi ca are rezultate, nu vezi ca si ktar5 e de acord cu mine smug

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Merci :*

| jhonsmyth a răspuns:

Poi...incepand de la gat pana jos si la putabig grin
doamne ce bine etongue

| AngelBoy a răspuns:

Ce mai conteaza cum imi place, cand m-am excitat sunt ca un animal in calduri gata sa mute muntii din loc laughing

| WarGaming a răspuns:

Depinde unde vrem sa se ajunga laughing da la un sarut normal dupa mine si dupa prieteni mei ne place frantuzeste sa zic asa cu limbi laughing succes

| PufoseniePufoasa a răspuns (pentru WarGaming):

In nici un caz la. whistling. Doar asa. Sa-l incing calumeabatting eyelashes

| WarGaming a răspuns:

Aici are dreptate FcRb_Madalin_1994 aste iti recomand si eu laughing

| FreshKids a răspuns:

Cu limba baga-eu pana-n gat tongue