| oCiudata a întrebat:

Buna!
Voi baieti, voua ce va place sa va spuna prietena cand va intalniti, adica ce va place sa va sopteasca...cum sa va sarute?

Răspuns Câştigător
| maradi3 a răspuns:

In primul ran,sa mirositi frumos,nu sa arunci cu galeata parfum pe tine,insa"sa ne luati nasu'",apoi in timp ce la ureche ne spuneti diverse(crede-ma,orice se poate zice acolo,doar te iubesc nu?),sa ne luati lobul urechii in gura,sa ne sarutati pe buze,pe gat,pe sfarcuri(si noua ne place nu doar voua!),pe buric si,daca sunteti pregatite sa ne faceti o felatie,e unul din punctele culminante intr-o relatie,si oricum, vine si randul nostru sa va satisfacem in acelasi mod, asa ca merita incercat! Bafta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat