| Mayy a întrebat:

Baieţi e deranjant pentru voi daca o fata e neepilata in "zona" aia? Voi ce ati dori la o fata?!

Răspuns Câştigător
| george312 a răspuns:

Sincer prefer una epilata
merge si neepilata dar nu prea mult
sau sa fie scurt

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Cred ca prefera o fata epilata.

| thereforyou a răspuns:

E deranjant si nu numai din motive estetice, parul pubian in combinatie cu transpiratia are altfel de miros.

| Izma a răspuns:

Iac

| valy1233 a răspuns:

Epilata... dar ar merge si cu pootin par dar foarte scurt asa de 3-4 zile maxim de la ultima epilarewinking

| Atila1 a răspuns:

Clar, epilata.
in general fetele neepilate creeaza o parere de neingrijire(parerea mea) + ca e putin neplacut. Bafta.

| AdryanG a răspuns:

Epilata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa ii mesteci firele intre dinti?

| andrei25 a răspuns:

Eu aleg varianta de mijloc happy un model micut la pasarica nu stricabatting eyelashes dar doar atat!