| ScapaMaDeEa a întrebat:

Pentru baieti: Ce ati face daca o tipa v-ar cere sa faceti sex si cand ati fi gata, sa fie neepilata!? rolling on the floor

16 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Poate e de moda veche si ii place stufulthinking, oricum daca ai putut trece la fapte cand ti-a propus banuiesc ca nu te-a deranjat prea tareoh go on

| Picasso a răspuns:

rolling on the floor)) bhaaa, nu stiu!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

O trimit repede la baie sa bage drujba in padure...
Nu mi se pare o problema, o facem pe la spate si gata.
Ar fi dezgustator sa aiba par pe sani, fund sau pe picioare

| Ea12345 a răspuns:

De obicei, neepilatul unei femei da dovada de neingrijire, poate chiar lene, insa mai sunt si cazuri carora le place mai mult asa! N-am intalnit printre prietenele mele vreo adepta a acestui obicei, insa nu e prea grozav si nici prea frumos de privit.Niciodata nu am fost neepilata in fata iubitului meu, pentru ca atat lui, dar mai ales mie. sa zicem doar ca nu ne place. Totusi, o femeie care stie ca va urma sa faca sex cred ca din respect pentru ea, s-ar epila. Poate ca nu ar face-o daca ar fi virgina si cu conceptii de acum 50 de ani, cum ca barbatul trebuie sa o,, ia" asa cum a facut-o Mama Natura, ceea ce mie mi se pare trist.

| mihay88 a răspuns:

Asta este acum...o data o facem si cu stufaris, dar data viitoare sa nu se mai repete laughing

| SMarius a răspuns:

Stii cum e vorba aia:Si sarac si cu pretentii! laughing

| athos01 a răspuns:

Nu ar fi nici o problema, as continua

Răspuns utilizator avertizat
| Demonull a răspuns:

Asta depinde de la femeie la femeie, de cum se intretine sa zic.desigur o poti prinde si asa in„ pasa mai proasta„ insa daca tipa e ok si na s-a intamplat nu a avut timp sau era iritata si nu putea sa se epileze, nu este necesar sa faci din țînțar. ȚÂNȚĂROI.

| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin spune:
Sa sti ca se intampla foarte des intrucat Uni Barbati sunt mai excitat sa faca sex cu o femeie care dupa cum spui tu a fost neepilata.
Probabil ca tipa a mai avut o aventura ori mai multe cu barbati care se excitau foarte tare atunci cad ea era neepilata si fara sa vrei ai ajuns printere ei.
Dar acum sa fim seriosi dupa ce ca ea s-a oferit sa faca sex cu tine tu o mai critici hai sa fim seriosi sunt sigur ca daca ar vedea biata de ea aceasta intrebare sa-r simpti foarte prost.
Daca nu ai stiu sa profiti de situatie ca mai ramnea o posibilitate bine inteles daca si ea era de acord sexu-l Anal/Sexu-l Oral

| Oana92 a răspuns (pentru Roibu):

Si unde exista astfel de barbati ca eu nu cunosc niciunul...

| Roibu a răspuns (pentru Oana92):

Exista stai u linistit nu iti face griji in ziua de azi imaginatia si fanteziile sunt fara limite

| Phoenix231 a răspuns:

Iti zic eu ce as face, mias trage pantaloni inapoi, m-as duce la magazin as cumpara un bic, ilas da si as expedia-o in baie la epilat.

| EgroegD a răspuns:

M-aş simţi ca Rocco Siffredi în tinereţile lui din filmele vintage rolling on the floor Ţineţi cont, pe atunci şi frezele erau ca-ntre picioare laughing

| Radu_Bogdan_1994 a răspuns:

Cum instictul primar primeaza iti recomand fa sex la orice ora.e sanatos...decat laba..mai bine asa.