| ColorfullColors a întrebat:

Baieti, pe voi v-ar deranja daca sunteti o fata virgina si cand sa faceti sex fata ar vrea sa-si tina sutienul pe ea.

Mentionez ca baiatul cu care vreau eu sa fiu a facut-o de mai multe ori.

Daca eventual am fi impreuna ar fi doar de distractie. Si as prefera sa-mi tin sutienul ca nu ma simt cea mai dezvoltata fata si stiu ca el a vazut fete mai dezvoltate ca mine.

Va rog o parere...

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Deci asta ti-era problema cu sutienul?laughing
Linisteste-te si nu-ti complexe aiurea.La urma urmei,omul ala te va vedea intr-un moment foarte intim, de ce ti-ar fi rusine de faptul ca ai sanii mici? Daca ai complexe de genul asta, iti va fi greu sa te relaxezi si o sa-ti pui singura bete-n roate.Important e sa ai incredere in tine si sa-ti accepti corpul asa cum e. Faptul ca nu ai sanii mari nu inseamna ca nu-i ai frumosi.

@Foca,si cand te-ai trezit era dimineata,nu? La cum vorbesti, nici macar o prostituata nu s-ar culca cu tine, pana si ele au demnitatea asta.

4 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

De ce esti complexata? O sa fie chiar foarte neplacut surprins daca faci asta, el are nevoie sa.ti mangaie sanii si sa ti.i sarute, nu sa te vada cu sutienu pe tine. Si daca a vazut altele mai dezvlotate ce? Asta nu inseamna ca trebuie sa iti pui sutien PUSH UP ca sa ii faci sa para mai mari, baietii apreciaza sexul frumos oricum, trebuie sa ai si ceva forme dar nu trebuie sa ai silicoane

| Foca a răspuns:

Buna. Deci nici nu trebuie sa fi ceaa mai dezvoltata, dar noi baieti ne plac foarte mult sani fetelor, de ex pe mine ma excita in draci cand o sarut pe tatzelove struck nu stiu de ce, nu trebuie sa ai cele mai mari tate din lume. Deci prin urmare datil jos, si simtete bine deoarece cand te saruta pe tata te exciti si tu love struck
Succes.
Ciaowinking

| Tania a răspuns:

Deci,cu siguranta o sa iti scoti sutienul,nu merita sa il ti,mai ales ca e o senzatie placuta sa il lasi sa iti atinga sanii.
O sa ii placa oricum, cred ca el te va ajuta sa treci peste complexul asta, dar sa dai sutienul joswinking

| play4girls a răspuns:

Nu ''vad'' scopul! daca mie mi-ar face o fata asa ceva,crede-ma, eu mi-asi deschide doar slitul, nimic mai mult(in semn de respectlaughing ).da, e adevarat ca sanii sunt importanti(e varsta nu?), dar nu chiar asa cum iti imaginezi tu.si de ce te simti mai jos decat el? tu esti importanta, nu el.si celelalte cu care a fost, nu sunt ca tinewinking.(mai ai multe de invatat) bafta!