| fitzeee a întrebat:

Pt baieti:* cum preferati o fata? Dulce si copilaroasa, sau matura? Oricum vreau detalii si nu ceva gen "buna in pat"oh go on Dau fuunda:*

11 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Matura.Copilarosi avem momente cand suntem toti, daca o sa fie permanent copilaroasa, cred ca o sa ia viata putin in gluma.

| Kerryn a răspuns:

Hai ca eu ca fata, as fi curioasa sa citesc big grinbig grin

| VacutzaRoscata a răspuns:

Ecea are perfecta dreptate happy

| nonny50 a răspuns:

Ambele in egala masura! happy Si daca esti destul de matura intelegi ce vreau sa zic! happy O seara buna!

| TheSearcher a răspuns:

Sa aiba simtul umorului. in ce sens : daca eu glumesc cu ea sa isi dea seama ca e gluma ba chiar sa rada daca i se pare haios =) sa nu ia totul in serios... pot spune sa fie si upic mai matura in unele chestii in care nu sunt eu. o relatie merge pe principiul : ne completam unul pe celalalt... sa se simta in largul ei cand e cu mine. sa nu aiba retineri cum ar fi : nu ii convine ceva, orice, sa nu retina in ea acel OF cu gandul ca poate ma va supara si pe mine.ci din contra sa imi spuna ce o doare sa o pot ajuta =).si sa nu fie proasta. in ce sens proasta. majoritatea 'bunaciunilor' se uita la felul in care arata sa atraga priviri si sunt proaste bata ^^ se bazeaza ca isi gasesc un fraier care o sa le tina ca in puf iar ele doar sa dea ordine =) in nici un caz.

| uNNe a răspuns:

Pei ar fi buna ambele sa nu fie fitoasa unpic copilaroasa si unpic serioasa funda plszzz?:X

| kolyok94 a răspuns:

Pai mai mult glumeata, dulce si copilaroasa dar serioasa cand trebuiewinking

| MnIwant a răspuns:

Stiu ca ai zis ca e pentru baieti dar tin sa spun ca depinde si de baiat dar de obicei baietii sunt la fel.Si cred ca daca fata e mai dulcica se ataseaza mai mult de ea...

| DarkStarGW a răspuns:

Dulce si copilaroasa

| Densis a răspuns:

O prefera cu c**u mare! Aiurea! Am fost ironica. Tu iti dai seama ca depinde de gusturile fiecarui baiat nu? Nu toti au aceleasi preferinte!

| äπđÿ a răspuns:

Copilaroasa love struck mie-mi place cel mai mult acum fiecare cu gusturile lui laughing ceao :*