| Anonimăă_8652 a întrebat:

întrebari pentru băieți. preferați o fată sexy, copilăroasă sau între ambele?

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Intre, n-as dori o fata matura ca e prea seaca, si daca esti nebun, o sa ai nevoie de cineva cu care sa razi sa glumesti si nici prea copilaroasa ca s-ar supara si apoi no' chatterbox. Deci intre.Multi cauta si vorbesc dar putini au si daruiesc.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O femeie matura, puternica si totusi sensibila si dornica de afectiune. Nu imi plac extremele. Vreau o femeie matura, independenta. Dar suficient de calda sufleteste incat anii sa nu o faca irascibila.

| herbalist a răspuns:

Eu as prefera mai copilaroasa dar in limita bunului simt adica sa stie cand trebuie sa fie si cand nuwinking:*

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Ador Gameriteleee :X. Copilaroasa, matura, sexy, nu prea sexy... m-am nascut gamer si as vrea o gamerita langa mine toata viata.