| anonim_4396 a întrebat:

Băieţi şi fete : " Ce reprezintă pentru voi dragostea şi persoana iubită? "

Răspuns Câştigător
| MitroiBogdan a răspuns:

Un lucru minunat care te face in fiecare zi sa te trezesti si sa mergi mai departe in spernta ca timpul petrecut alaturi de persoana iubita va tine o eternitate si ca dragostea care naste dintre cei doi iubiti va dainui de-a pururi.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un mic univers unde te refugiezi pentru un timp, nimic nu este veșnic!
Pa, pa.

| anaid a răspuns:

O Mare Enigmalaughing (nu era un user cu numele asta?)

| whatevernvm a răspuns:

O pierdere de timpoh go on

| Ionica9119 a răspuns:

In momentul de fata, persoana iubita, pentru mine, inseamna totul in viata asta. Iar dragostea reprezinta viata. ''Daca dragoste nu e, nimic nu e''

| anonim0015 a răspuns:

Avand in vedere ca nu prea imi plac chestiile siropoase, reprezinta chiar ceva semnificativ... DAR cu toate astea imi place foarte mult afectiunea din partea unui baiat. kiss

| dumyStar20 a răspuns:

O mare bataie de capbig grin

| MaliceThemen a răspuns:

Sincer... Nu se poate exprima prin cuvinte ceea ce simt happy

| Andrei10_8749 a răspuns:

Prezervativ spart laughing

| AngelLHearT a răspuns:

Dragostea e ceva ce putin pot intelege ce este si cum se ajunge la ea, si apropo nu confunda dragostea cu passiunea de a fi cu cineva ( a placea pe cineva sau alte chesti) fi atenta sa nu ocolesti dragostea cand trece pe langa tine^^

| miley_9142 a răspuns:

Pentru unii e de nedifinit., dar eu zic nebunie