| alessia a întrebat:

Ce va place cel mai mult la persoana iubita?(valabil si pentru fete si pentru baieti):*:*

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Si mai era dragut cand ma musca de gatlove struck acum ma gandesc la el si simt cat de mult il iubesc dar in acelasi timp stiu ca l-am pierdutcryingsi culmea ca eu de proasta ca eram foarte nervoasa eu m-am despartit de el si acum cred ca ma trateaza cu indiferenta doar pentru a se razbuna ca am fost prima fata care i-a dat papucii

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Faptul ca este o interminabil izvor artistic pentru mine...si nici macar nu stie astaoh go on

| forever4you a răspuns:

Imi place cum se comporta, ca este afectuos cu mine ca vrea mereu sa ma sarute ca mereu ma tine in brate si ma ia sa dansam dar cel mai mult la el iubesc sufletul lui si faptul ca imi spune ca eu sunt printesa inimii luilove struck da adica astea le facea cand eram impreuna acum suntem despartiticrying

| forever4you a răspuns:

Multumesc anticipat pentru funda chiar daca nu ma asteptambig grin

| George1510 a răspuns:

Ochii si...sufletul (chiar daca nu se poate vedea)

| Lime a răspuns:

Ochii... oglinda sufletului. Si chiar daca nu ii vezi sufletul il simti big grin

:*:*pup

| Lavy_5428 a răspuns:

Pai...la iubitul meu imi place foarte mult faptul ca ma iubeste, si imi face toate poftele... Imi plac ochii lui, buzele lui, tot. Tie? :*

| alexxv a răspuns:

Sufletul la o persoana este cel mai important, insa si frumusetea este importanta.