| malishka93 a întrebat:

Baieti si fete ce ati fi in stare sa faceti pentru persoana iubita? ati risca multe pentru ca iubirea sa invinga?

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Nu as risca nimic, maine poate gaseste altu, si eu raman cu regrete.

| GeoloveTwilight a răspuns:

As risca de riscat. Dar daca ar ajunge sa ma faca sa renunt la multe lucruri care nu il afecteaza cu nimic, sau nu ne afecteaza cu nimic...ar insemna ca nu ma iubeste cu adevarat. Deci nu ar merita. Mi-ar fi greu, dar intr-un final treci peste!:-

| cristorindo a răspuns:

Da sigur orice baiat ari da orice

| TheLastSmile a răspuns:

Da foarte multe

| draculainpersoana a răspuns:

As risca multe dar nu totul, uneori iubirea este trecatoare dar cred ca asta nu se numeste iubire (voi credeti ca daca traiesi cu o persoana 20 ani si faci doi copii nu ajungi sa iubesti?). Deci da, as risca multe DAR NU TOTUL. PWPICI