| BeHappyOriceArFi a întrebat:

Baieti spuneti-mi si mie cum este cand iti pierzi virginitatea,cand ti se rupe ata te doare,curge sange,te ustura,findca am citit niste articole si ma cam luat cu calduri, mia cam trecut cheful de a mai face dragoste rolling on the floor, va rog spuneti-mi sa stiu la ce sa ma astept.

5 răspunsuri:
| maridulcik a răspuns:

Scuze eu sunt fata dar stiu raspunsul la intrebarea ta ti-l dau?

| maridulcik a răspuns:

Cand iti pierzi virginitatea ti se rupe ata te ustura si iti curg cateva picaturi de sange eu stiu de la un coleg de clasa happy, el zice ca prima oara e nasol dar... a doua oara e o placere sper ca te-am ajutat

| CeSaMaFac a răspuns:

Cand ti se rupe acel "fir" ori te ustura putin ori pica 2-3 pic de sange.Da nu e in orce caz sa se rupa firul acela.Depinde si cum faci ca doar nu bagi 100-150 de du-te-vino-uri pe min...

| vallyxx a răspuns (pentru CeSaMaFac):

In cel mai rau caz curg cateva picaturi de sange...cel mai posibil o sa te usture putin.
Dar a 2-a oara o sa fie cu totul altceva oh go on