| Casian76 a întrebat:

Băieți, tatii iubitelor voastre v-au jignit pe nedrept (în fata sau pe la. Spate) cum v-ați simțit? Ați fost afectați?
Fetelor, tatăl vostru v-a jignit iubitul? Cum ați gestionat situația?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este cazul la mine, pentru ca tata l-a placut si iubit pe sotul intotdeauna, chiar apreciindu-l mai mult decat pe frate-meu.
Spun "l-a placut"deoarece tata nu mai este sad

| noname2021 a răspuns:

La mine situatia a fost invers. Tata il adora, maicamea asa si asa.La inceput cel putin era de groaza.Dar cu timpul si-a dat seama ca e un baiat ok si chiar l-a acceptat. Timpul rezolva multe lucruri.Nu intotdeauna, dar la mine a rezolvat.

| beyoun a răspuns:

Tatal prietenei mele mi-a spus ca daca ma mai vede cu fiica-sa ma omoara, nestiind nici cum ma cheama. (Asta acum vreo 4 luni) Nu m-a afectat cu nimic asta, si ma inteleg foarte bine cu el acum happy.