| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care ma nelinisteste si nu ma lasa sa dorm. Fetelor cum reactionati in situatia asta critica? Sunteti cerute de sotie de catre iubitul vostru si urmeaza ca parintii sa organizeze o masa unde participa mai multi membri ai familiilor voastre. In ziua servirii mesei, iubitul vostru marturiseste ca a facut o greseala si ca nu mai vrea insuratoare. Parintii incep sa dea cu pumnii in masa. Cum gestionati situatia?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai ce gestiona. Îi lași să bată cu pumnii în masă până se satură.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca parintii ar da cu pumnul in masa, ca nu-si strica nimeni mobila dintr-o veste proasta.
Chestia cu "dat cu pumnul" se intampla la oameni necivilizati, golani, cocalari, alcoolici, drogati fiindca la oamenii normali nu se sparg mobilele!

In final eu cred ca-i o veste buna, intamplarea petrecandu-se inainte ca fata sa-si bage gatul intr-o casatorie nefericita, practic a scapat de un gunoi de barbat si atunci cred ca merita sarbatorita eliberarea asta.

| Acnalogiadt a răspuns (pentru Violleta2022):

Sau unit legendele

| Violleta2022 a răspuns (pentru Acnalogiadt):

Comentariul ala, era pentru mine?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu fi supi
zice ca tu, vergenica si inca cineva sunteti,, legendele'' acestui site.In sensul bun...credrolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Nunta anulata și fiecare își vede de treaba.

| Emma30555 a răspuns:

Dar de ce ar zice fix in ziua aia, cand oricum e tarziu. Masa s ar servi in continuare si apoi nu mai faci nunta, acel cuplu nu trebuie sa fie subiect de barfe la toate rudele