| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, va place sa oferiti oral? Cum, vreau detalii?

Răspuns Câştigător
| Dariana1313 a răspuns:

Eu sunt fata am 7 ani iar iubitul meu o tine și mi-o bagă în gura și îmi place

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E o chestie elementara de altruism, apreciere, erotism, joaca, explorare, deep feeling si omagiere a aceleia care o merita, evident.
Gustul unei piersicute sanatoase si curate e foarte ok, mai ales daca posesoarea nu fumeaza si nu mananca prostii pline de euri.
QED

| RAY a răspuns:

Eu nu am iubita, dar sa spun asa personal cred ca fetele au orgasm mai rapid prin sex oral deci nu vad de ce nu ai face asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

O cunilitie "perfecta" nu poate fi descrisa in cuvinte, deoarece necesita o anumita tehnica privind miscarea limbii pe clitoris, a degetelor in vagin, deci modul de executare poate fi demonstrat doar in mod real si intotdeauna numai.....pe viu. happy

| PsihoSex a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Chiar sa nu fie nici un tutorial pe you tube?!
Poate se da doctorandus peste cap si scoate unul de unde de neunde... sau face unul cu 2 juniori, pro domo.

| mihai69 a răspuns:

Da.
Vino cu fata la mine și te las să privești.
rolling on the floor

| Messi120 a răspuns:

Cu gura deschisa

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeBoobies97 a răspuns:

Bagi botul la savarina