| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Baieti, vi s-a intamplat sa va atraga f mult o fata si chiar sa faceti sex cu ea si sa va placa mult, dar cu toate astea sa nu va indragostiti de ea? Mersi.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din cate stiu eu, atractia fizica determina iubirea daca se implinesc niste conditi de legatura emotionala, cum apare iubire nu stim exact stim ca in timpul sexului se elibereaza un hormon -numit hormonul iubiri, un barbat poate face sex si sa il atraga fizic o fata dar sa nu simta iubire fata de ea, nu simtim iubire fata de toate fetele, iubirea cum apare e un mister al stiintei din prezent

| Violleta2022 a răspuns:

Da, asta se intampla in 99% din cazuri, tuturor baietilor, mai ales in perioada pubertatii, cand ar frace sex si cu o piatra, avand erectii la fiecare fata care se uita mai lung la ei.

| SG1995 a răspuns:

Nu, darconsider chestia asta un lucru avantajos, daca fats nu are "ghionul" sa se indragosteasca.

| WaterDrop a răspuns:

Nope, nu se poate asa ceva, le iubesc pe toate cele 104.

| Necunoscut112 a răspuns:

Cu siguranţă se întâmplă frecvent situaţii de genul ăsta. Una e să îţi placă cineva, să te atragă sexual, alta e să te indragostesti.

| sweetangels a răspuns:

Sa nu se indragosteasca? insensibilul dracului! laughing

| Supicadepui a răspuns:

N-am stat sa analizez aceasta situatie. Promit ca atunci cand voi afla te voi informa.