| Ioanafreeyourmind1995 a întrebat:

Baieti, din experienta voastra cu fetele, vi s-a intamplat sa va indragostiti de o fata/femeie dupa o partida de sex/mai multe si sa formati o relatie? De exemplu, sa nu va doriti o relatie, ci doar sex, dar sa va dati seama ca v-ati indragostit de fata respectiva dupa ce ati ajuns in intimitate. Mersi frumos!

11 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Eu unul nu, nu pentru ca nu am lasat lucrul asta sa se intample.

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai abia atunci incepe relatia cu adevarat,nu stiai?
Probabil cele mai experimentate stiu.
Si da, mi s-a intmplat.
Dar de cele mai multe ori relatile intime au fost la foarte butin timp dupa ce ne-am cunoscut.
Sentimentele au fost mai puternice mult mai tarziu.
Era o fata care era mult mai mica ca mine, nu cred ca ar conta asta prea mult.
Erau alte motive care ma faceau sa nu vreau o relatie cu ea si nici altceva, nu are rost sa le spun.
In fine, intr-o noapte a fost sa fie si am cam prins draga de ea si am avut o relatie de aproape doi ani.
Interesant si foarte imprevizibil nu? Asa am zis si eu.

| RAY a răspuns:

Cu prima iubita am avut doar gandul sa fac sex cu ea si atat, dar intre timp am inceput sa o iubesc, dar badboys nu se implica in relatii, astia vor doar sex atat, desi nu mereu sexul duce la iubire

| RyanGeorge a răspuns (pentru RAY):

Badboys? happy, Nu stiu de ce dar parca te framanta ceva straight face.
Sunt persoane care nu vor relatii serioase si doar sex, sunt persoane care din cauza locului de munca si programul foarte aglomerat nu are timp de relatii si cauta decat pe cineva cu care sa stea seara 1-3 ore, sunt persoane care nu vor la o varsta anume sa se implice intr-o relatie serioasa si vrea doar sex ce e asa rau in asta? Badboys ii putem numii pe cei care isi bat joc de ele si vor doar sex, este o diferenta mare.

| RAY a răspuns (pentru RyanGeorge):

Dar badboys aia sunt frumosi, smecheri si stiu sa le pacaleasca usor in timp ce noi suntem in zona prieteniei, tu mai crezi in relati?

| Ioanafreeyourmind1995 explică (pentru RAY):

Mersi

| RyanGeorge a răspuns (pentru RAY):

Normal ca mai cred in relatii, dar nu acum momentan, e timp destul.

| RAY a răspuns (pentru Ioanafreeyourmind1995):

Npc,ma poti intreba orice doresti, stiu cum e sa ai varsta ta

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil si un asemenea fenomen.

| octa2021 a răspuns:

Sunt si femei care se indragostesc dupa o partida de amor,dar de obicei ori ce persoana se indragosteste, doar daca este pentru prima data, daca persoana respectiva a m-ai facut-o si cu altele/ti, nu exista atractie, doar o tavaleala acolo.