| Elena1234456 a întrebat:

Baieti, vi se pare ok sa va invite o fata in oras? Daca da, cum ar fi de preferat sa sune invitatia? Multumesc pentru raspunsuri :*.

Răspuns Câştigător
| seby19 a răspuns:

O fata care m-ar invita in oras ar avea un plus de la mine. Invitatia poate veni de la el sau de la ea asa ca da-i bataie. Invita-l. Sa fie ceva simplu. Daca ii zici fata in fata mi se pare important sa zambesti si sa te utii la el. Pe mess e treaba usoara. Ca sa il scapi de ceva emotii spune-i ca veti fi doar voi 2.
Succes.

5 răspunsuri:
| GuessWho_8607 a răspuns:

E normal. Si prietena mea ma invita cateodata la un suc sau film. Normal ca eu o invit poate de 10 ori si ea 1 data. Dar atunci cand ma invita ea...parca e mai bunul sucul. happy Nu trebuie sa faci o poezie din asta. Un simplu : "hai sa bem un suc, fac eu cinste!" happy... e de ajuns. Toti baietii apreciaza lucrul asta. bafta

| pwp a răspuns:

E o idee buna! ai mult curaj happy
succes si sa ne spui cum a fost happy

| FirstState a răspuns:

Hmm, mi se pare ok, invita-l pin telefon, fai un glas dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! O fata de la mine din clasa m-a intrebat din senin daca merg cu ea la film iar eu avand o iubita i-am spus ca nu am bani big grin happy

| maryan_uk a răspuns:

Da e ok, sncer si eu am fost invitat de 2-3 fete in oras la un suc ceea ce m-a surprins. sau poate ca am venit din strainatae cu bani big grin nu stiu sigur care a fost ideea. dar poti incerca iti spun eu ca nu esti singura. fi indrazneata, bafta