| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, voi aveti respect fata de fata care va ofera sex oral si accepta chiar si sexul anal? ce simtiti pentru acea fata? credeti ca puteti sa iubiti o asemenea fata?

12 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Baiatul care iubeste pentru orice fel de sex, se limiteaza doar la asta.
Daca iubita ta e dispusa sa faca tot pentru tine, te iubeste sau pur si simplu ii place sexul cu tine sau ambele.Nu e ceva de condamnat mai ales ca sunteti impreuna.De ce sa nu fie iubita si respectata?
Daca o facea pentru bani de exemplu era alta situatie.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
''credeti ca puteti sa tineti la o astfel de fata?''
Pai cum consideri tu ca-i fata asta?
Bun,daca e o curva,si practica asta cu toti, o poti considera in continuare curva, si nu poti tine la ea.
Dar daca e iubita ta, nu vad de ce ai vedea-o intr-un mod anume.
Poate daca ai respecta-o indeajuns de mult, nu ai accepta sa practicati sexul anal si nici cel oral!
Ea te iubeste si isi doreste ca tu sa simti asta.
Iti daruieste totul ca sa se ''asigure'' ca nu cauti in alta parte ceea ce ai nevoie!

| h3r a răspuns (pentru NoSmile):

Bun răspuns :*

| NoSmile a răspuns (pentru h3r):

Multumesc pentru apreciere! Te pup >big grin

| h3r a răspuns (pentru NoSmile):

Kiss :*

| Oana92 a răspuns:

Sa mor daca inteleg...va implorati iubitele sa va lase sa faceti oral si anal si apoi va intrebati daca merita respectate. Am impresia ca sexul a fost atat de mult timp un subiect tabu incat acum a ajuns sa fie considerat centrul universului. E drept ca e foarte important sexul intr-o relatie, dar prea se dramatizeaza deja cu subiectul asta. Faptul ca o fata face sau nu sex oral, anal sau normal, indiferent de fantezie sau de numarul de barbati care a facut-o, nu face din ea o curva. Curve sunt cele care fac sex pe bani, si in fond si ele exista pentru ca exista barbati suficient de prosti incat sa le plateasca pentru cateva momente de placere. Orice fantezie si practica sexuala, orice dorinta a unei persoana trebuie respectata si nu criticata daca ea nu face rau altcuiva.

Din moment ce fata iti face tie oral, te lasa pe tine sa ii penetrezi fundul si tu te simti bine cand faci asta, simplul fapt ca te intrebi daca merita respectata ma face sa realizez ce greseala face fata aia ramanand langa tine(chiar si daca e o intrebare pusa din plictiseala, faptul ca ai pus intrebarea asta spune multe despre tine).

| Mikhtarian a răspuns:

Salut,e de respectat si apreciat o fata care face ceva pentru un baiat sa se simta el bine, evident si ea.

| LiVeeee a răspuns:

In ce context e fata, iubita sau curva?

| tubica a răspuns (pentru LiVeeee):

M-am referit la iubita in acest context fiindca sunt intr-o relatie de luni intregi.

| LiVeeee a răspuns (pentru tubica):

Poi daca e iubita ta si tine la tine si tu ti la ea si ei ii place..nicio problema
Tu sti cel mai bine ce e intre voi, nu noiwinking

| lauraroxi a răspuns:

Daca e iubita ta care e problema?! O poti considera o!

| ryf007 a răspuns:

Pai odata ce ea a acceptat sa faca asta, a facut-o din dragoste pentru tine...pentru ca tine la tine!