| Miihaa a întrebat:

Cum e sexul anal?
Imi puteti spune ceva despre ce simtiti?

13 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai bine sa nu stii.Ramai cu curiozitatea.

| Nextone a răspuns:

Ce pot sa zic, am incercat de vreo doua ori la insistentele logodnicului... dar e cam naspa, mai pe romaneste simti ca te c..ci laughing))Dar sunt si fete pe care le excita.Asa ca depinde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nextone):

Ce vârstă ai, nu m ai face sex anal, ca te distrugi, distrugi sfincterul anal, si chiar ca o sa te c..ci pe tine nonstoip ca babele alea de 70 -80 de ani, cred ca nu vrei sa ajungi asa nu? Cred ca esti tânîră, cel putin asa se vede din poză, lasa dorintele logodnicului tau, ca nu nu el suferă consecintele pe care le vei suporta tu daca mai faci prostia aia scîrboasă numită sex anal, in loc sa te bucuri de viata si de faptul ca esti bine si nu ai alte boli, tu faci prostii ca sa ai boli, crezi ca e frumos la anii tai sa porti pampers ca babele din cauza ca faci pe tine? Dal dracu de sex anal.

| Nextone a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 22 de ani, am incercat chestia asta mai de mult, iar de atunici nu am mai incercat si nici nu mai am de gand sa incerc.Multumesc pentru sfaturi, sunt constienta de riscurile lui.

| RAY a răspuns:

Te doare nu ca as fi avut eu asa ceva, dar imagineaza-ti ca esti constipata si nu poti face si apoi faci dar cu sange si te doare de numa pentru ca venele alea la presiune se umfla dai in hemoroizi ceea ce nu-i bine deloc

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul vostru, daca nu ai avut parte de asa ceva pana in prezent, mai ales pentru femeie sexul anal de obicei/de regula este doar dureros/neplacut, pentru barbat poate fi chiar foarte satisfacator. Statistic se pare ca este practicat doar de o minoritate, fiindca sexul anal este perceput ca fiind un sex anormal, o perversiune imorala. Riscurile practicarii acestui tip de sex sunt foarte neclare deoarece datele sunt destul de putine si cele existente in marea majoritate sunt contradictorii. Pentru a beneficia de un sex anal de calitate este nevoie in primul rand sa-ti faci clisma inainte de a incepe sexul pentru golirea si igienizarea colonului. De asemenea este nevoie de lubrefianti speciali si de calitate, din abundenta cantitativ deoarece anusul si colonul nu produc secretii lubrefiante precum vaginul si fara lubrefiere sexul va fi intotdeauna foarte dureros in egala masura pentru ambii parteneri.In cazul in care el este dotat cu un penis viguros/zdravan si gros, si nu folositi prezervativul, atunci fara o lubrefiere adecvata si in urma unei penetrari in "forta" risti sa ti se produca/apara niste fisuri anale, foarte dureroase, care se pot infecta foarte usor, dar din pacate se vindeca foarte greu. In consecinta pentru practicarea sexului anal in mod constant este necesara o pregatire adecvata si cateva materiale strict necesare cum ar fi; un irigator, solutii speciale folosite pentru spalarea colonului, lubrefianti, prezervative, etc. In cazul in care doriti doar sa experimentati ceva inedit in vederea satisfacerii unei fantezii sexuale se poate si fara o pregatire adecvata, insa in acest caz exista riscul de a ii fi manjita "barbatia" cu "rahat". Multa sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai auzit ce senzatie misto a avut fata? Simtea ca face pe ea, posibil era ca după clismă jet de ****.

| vioricavio a răspuns:

Depinde de partener. Poate sa ti faca placere sau poate sa te doara si sa nu mai vrei sa incerci alta data. Trebuie rabdare si grija.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

E naspa

| Roxxy95 a răspuns:

Dureros poate si placut, depinde de tine si de el happy

| MentalHolocaust a răspuns:

O sa te gadile si o sa iti placa laughing)

| BibiMilano a răspuns:

Prima data doare dupa ce te obisnuiesti numai doare asa tare acum depinde si de partenerul tau

| Anistoroaia_Ionut_1996 a răspuns:

Cred ca pe fete le doare