| anonim_4396 a întrebat:

Băieți, voi ce vă doriți de la o iubită? Eu vreau să aibă o gândire matură, să îmi inspire delicatețe și puțină vulnerabilitate, să poată vorbi ore în șir fără să mă plictisească. Nu vreau neapărat un fotomodel, poate să fie și un pic mai plinuță, nu-i problemă de război și chiar mai micuță decât mine cu 2-3 ani, oricum ele se maturizează mai repede.
Lista este mai lungă, dar restul sunt fițe peste care pot trece repede.

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Prefer sa fie sincera si directa.
Restul vin de la sine, cat despre aspect sa fie ok.

| LoveSleep a răspuns:

Nu știu ce vreau, dar știu ce nu vreau.
Sa nu fie grasa.
Sa nu aibă activitate pe Facebook.
Sa nu aibă prieteni.
Sa nu mănânce sănătos.
Sa aibă simțul umorului.
Sa nu vrea sa se căsătorească în următorii 40 de ani.
Sa nu vrea copii în următorii 25 de ani.
Sa nu lucreze pe minim pe economie.
Sa fi făcut ceva cu viata ei dpdv profesional, sau măcar sa fie pe drumul ăla.
Sa nu-mi suporte părinții.
Sa nu fie religioasa sau credincioasa.
Sa-i placa KFC și MC.

Mai sunt, dar nu-mi mai vin în minte.

Răspuns utilizator avertizat