| IDoNotKnow a întrebat:

Băieţi am o întrebare foarte importantă pentru voi.Au început să mă îngrijoreze răspunsurile date de majoritatea băieţilor...Ce aţi alege dintre o fată plinuţă cu un suflet mare şi o fată slabă,fotomodel, dar să nu aibă sentimente? Vreau răspunsuri serioase.

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

NU mai lua in seama ce spun cei care nu te accepta asa cum esti, cei c e te iubesc te accepta si cu cateva kg in plus.Sunt baieti carora le plac fetele mai plinute, si sunt unii cu un ego mult prea mare ca sa accepte ca prietena lor sa aiba 2-3kg in plus.

| IDoNotKnow explică (pentru JustMusic):

Nu e vorba despre mine.Dar vreau să văd...Cum şi cât a evoluat lumea, bărbaţii.