| anonim_4396 a întrebat:

Baieti voi cum va comportati cand ca place o fata? Vreau adv nu cum ati vrea sa va purtati. Sincer

Răspuns Câştigător
| DarkSonik a răspuns:

Pai eu sincer stau mai mult cu ea si incerc sa fiu amuzant cand e ea prin preajma.

10 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Încep să vorbesc latină cultă și să urinez pe ea.

| deeapanda a răspuns (pentru Polaris):

bun mod de a atrage o fata, poate cine stie te duce la o plimbare prin parc laughing

| Polaris a răspuns (pentru deeapanda):

Toată lumea știe că am un suflet romantic.

| deeapanda a răspuns (pentru Polaris):

Asa-i esti un adevarat romantic poate o mai musti si de picioare si apoi faci treaba mare asta ar fi cu adevarat romantic iti garantez laughing o sa te adopte imediat: laughing

| Polaris a răspuns (pentru deeapanda):

Conform limbajului vostru, mă descriu drept "iubibil".

| deeapanda a răspuns (pentru Polaris):

dwa esti foarte iubibil si adoptivil ca un cutulibil laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Încrucişătorul a răspuns:

Indiferent.

| dragos9234 a răspuns:

La inceput sunt ignorant pentru a vedea daca vorbeste serios.

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Va dau eu un sfat ca sunt fata, o fata vrea atentie, baiatul respectiv sa fie romantic si sa ii faca cadouri nu sa ii puna mana pe fund sau pe altundeva.