| acvilasurprinzatoare112 a întrebat:

Baieti,voua cum va plac fetele mai timide sau mai indraznete?

Răspuns Câştigător
| allyn333 a răspuns:

Sincer mie imi plac de toate!

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Noua, in general, ne plac fetele cu sanii mari. Sau mici. Cu sani, in general. Este drept ca conteaza ce caracter au, dar din pacate, de multe (prea multe) ori, suntem "orbiti" de tate pana e prea tarziu. laughing

| Cosmin1I a răspuns (pentru Zenithf):

Tu cel care vorbesti in numele *nostru*..ai putea sa incetezi sa mai aberezi?

| CristiB93 a răspuns:

Cate putin din fiecare,:d

| Cosmin1I a răspuns:

Indraznete cu ceea ce vor si timide in restul situatilor.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Alea mai indraznete

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Sincer ma atrage foarte tare frumusetea, stilul, COmportamnetul si INOCENTA unei fete tongue

| tmteo a răspuns:

Mai blonde...

| TiggerO a răspuns:

Mi-ar placea sa fie mai indraznete.

| rroobbeerrtt a răspuns:

65% timide
35% indraznete