| Raluk099 a întrebat:

Pentru baieti: Cum va plac fetele mai indraznete sau mai timide?thinking

7 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Fetele timide, de obicei te inteleg mai bine si daca esti un baiat mai "zglobiu" e jumatatea care te completeaza.Iti dai seama cum ar fi ca un baiat timid sa ia o fata timida, sau un baiat indraznet sa ia o fata indrazneata (s-ar certa mereu ). Insa se mai intampla happy eu sunt de parere ca iti place de o fata care te completeaza, in cazul in care este un baiat echilibrat, de poti duce la mijloc sau la cele 2 extreme happy.

| bebetho a răspuns:

Sincere.

| just4you_4950 a răspuns:

Nici timide da nici prea indraznete.Intre cele doua extreme

| GetFit a răspuns:

Daca mie de exemplu imi place de o fata, as vrea sa fie nici timida dar nici prea indrazneata. Unde-va la mijloc daca intelegihappy
It`s summer, have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! mie sincer imi plac fete INDRASNETZE...insa si cele timide sunt ok(parerea mea)

| AdRihanna a răspuns:

Baietilor cred ca le plac ambele genuri de fete, deoarece fetele timide ii atrag prin felul lor de a fi, si datorita faptului ca sunt mai tacutelaughing...
Iar cele indraznete pentru ca fac primul pas.winking

| alexandrurap a răspuns:

Mai timide, sa nu sara ca capra in ghitul baietilor