| dragutza a întrebat:

Baieti va plac fetele timide sau cele indraznete?(justificati raspunsul)happy

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Din proprie experienta...majoritatea le plac fetele mai timide.big grin

| oz a răspuns:

Tre' sa imi placa...

| Mwhahahaa a răspuns:

Eu sunt fata, dar raspund.
Mie una imi plac fetele intre.Nu foarte timide, nu foarte indraznete, rebele.

| Sylx a răspuns:

Fetele timide au un farmec aparte, mai ales cind le surprinzi privirea. cauta imediat sa si-o fereasca pentru a nu fi interpretat gresit gestul si a fi etichetate drept "indraznete". Sunt mai sensibile si mai profunde, le place sa observe ceea ce le inconjoara fara a interveni decit atunci cind trebuie sa iasa in evidenta... sunt preferatele mele!

Răspuns utilizator avertizat