| Pamanteanul a întrebat:

Băieți, vouă v-ar placea sânii unei femei dacă unul i-ar fi foarte mic și celalalt mare? Sau băieților le place simetria sânilor? Faptul ca seamănă între ei sânii și sunt de mărimi egale? Sau le place ca e păcat și rusinos sa vezi sâni? Sau ce le place băieților la sânii unei femei?

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

5 intrebari 5 raspunsuri:
1:sigur ca nu e prea placut sa vezi un san mic si unul mare ei trebuie sa semene cat de cat,
2:da le place
3:nu prea pot sa fie de marimi egale unul e mai mic si altul mai mare, din ce spui tu unul e de dimensiunea unei masline iar altul de marimea unui pepene atunci da acolo e naspha.
4:e pacat sa vezi sani? n-as zice!
5:forma,gustul,mirosul, toate pot fi placute

p.s. as zice sa faci o operatie pentru micsorare sau marirea unuia dintre sani, daca e cum a zis mai sus maslina si pepene, nu daca e o diferenta de cativa cm, daca nu vrei v-a trebui sa inveti sa faci altceva mai bine.

| Eireann a răspuns:

Nici o femeie pe lumea asta nu are sanii perfect egali in mod natural. Daca nu e o diferenta mare cum spunea altcineva ( maslina si pepenele) nu cred ca afecteaza.

| DonEduardo a răspuns:

Mie imi plac daca sunt ambii mari.

| Aditu94 a răspuns:

E dereglare hormonala. unul din sani sa maturizat mai repede ca celalalt.dar cu timpul se va echilibra balanta..nu iti fa griji e ceva normal..eu unul nu ma uit prea mult la sanii, fund sau alte forme ale femeii chiar daca arata bine.ma uit la caracter..sa fie comunicativa..si nu indiferenta