| Fuck Googăl. Ask me! a întrebat:

Baieti, vreau sa va intreb ceva. Doar baietii. V-ati inselat vreodata prietena? Daca da, tineati la ea cand ati facut asta? Cum v-ati simtit cand ati inselat-o? Cum ati inselat-o? Puup. Multumesc.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oricât de puţin îmi păsa de fata cu care eram într-un anumit moment, tot nu am putut să înşel. E o chestie de minim respect.
Prin înşelat înţeleg a mă culca cu alta în timp ce am deja o relaţie.
Eu nu consider înşelat faptul că pup pe obraz o colegă de facultate, că ies la un suc cu două foste colege sau alte superficialităţi de tipul ăsta.
Dacă vreau alta, termin relaţia curentă şi mă duc la alta!
Eu nu prea îi înţeleg pe oamenii care înşeală (nici pe femei nici pe bărbaţi) în general, poate cei căsătoriţi de ani buni... aceia rareori au motive relativ serioase (caută în altă parte ce nu primesc acasă).
Oricum, să ştii că cel mai des înşeală bărbaţii când sunt ţinuţi abstinenţi cu lunile (sau, cel mai odios, cu anii - virginele au vina lor la faza asta) în mod total nejustificat. Chiar dacă ţine în continuare la cea cu care are o relaţie, nevoia de sex există şi mereu există o alta care să-i ofere ceea ce el are nevoie.
Cu toate astea, eu tot nu pot pricepe.
Salut!

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Nu am inselat-o si nu as face-o nici o data.

| Marcelino a răspuns:

Am inselat mai multe feterolling eyes dar la niciuna n-am tinut cand faceam asta si chiar daca as fi tinut la una dintre ele nu m-as fi simtit prea vinovat.tongue

| max_4494 a răspuns:

Un barbat care se respecta nu se lauda cu infidelitatile lui si nici macar nu le face publice.Si sa stii ca nici-un barbat normal nu se gandeste la o alta femeie cat timp tine alta in bratele sale.Chiar ar fi aiurea s-o faca.Si daca vrei sa stii, toti avem unele remuscari ''dupa''. Sau aproape toti.

| oeg a răspuns:

rolling on the floor)! De fiecare data cand a avut ocazialaughing! si am avut grija sa nu stie nimenilaughingbig grin

| Cristi_2509 a răspuns:

O singura data am inselat-o, adica m-am culcat cu alta, doar atat nu mai mult si sincer, ma gandeam numai la a mea in timp ce dadeam in aia, deci, nu e bine nu e nici frumos.