| disnei a întrebat:

Baietii care poarta cercel in urechea stanga sunt gay ?

16 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

† Katherine† eu port bratarile de picior pe dreptul. inseamna ca sunt lesbi sau cum?

am vazut si baieti care poarta cercel in amandoua urechile si numai gay nu erau asa ca...nu va mai luati dupa toate prostiile

| CevaNormal a răspuns:

Hey fraierilor, oare de ce mai poarta barbatii adevarati cercelul in ureche? cu motivul ca ar putea fi privit ca gay? sigur ca nu, pur si simplu cei care cred asta au vreo problema serioasa la cap, cind aud tampenii din astea mi se face rau...

| Derye a răspuns:

Nu

| Derye a răspuns:

† Katherine†, prietena mea, cand isi pune bratara pe picior se gandeste:ce'mi plac azi, baietii sau fetele? si in functie de raspuns isi pune bratara.
:-s

| Denisa a răspuns:

Mie una mi se par ciudati baietii cu cercel in ureche. Cam toti mi se par gay daca au cercel in ureche. De ce nu preferi un pierce in buza sau spranceana daca tot vrei cercelus:*

| smartalogu a răspuns:

Nuu doamne fereste, doar cei care poarta cercel in nas sunt gay... Damn ce intrebare...

| Alexandru a răspuns:

Am sa spun ceva dar ma tem ca or sa ma asalteze userii cu stupid. La urma urmei asta este.
Gluma de comisar sef la adresa unor banditi din Ploiesti dupa ce i-a prins furand aur :
"-Ba, voi stiti cine poarta cercel in ureche? Numai homosexualii ma.
Tineti minte de la mine : Cine il poarta pe stanga e pasiv, cine il poarta pe dreapta e activ...Lasati ma prostiile astea."
Asta le-as spune si eu dar stiu ca practic sunt un lup urland la stele in zadar.
Asta este! Astia sunt cu astia defilam.Nimic nu te mai poate surprinde in zilele acestea.

| RoberT_2406 a răspuns:

Ce prostie. Cum poate sa reprezinte purtarea unui obiectiv decorativ orientarea sexuala a persoanei respective?

Suntem in democratie! Poti purta cercei unde vrei tu fie ca esti gay sau straight.

| 009 a răspuns:

Nu nu are nici o treaba una cu alta(in ultimul timp vad mai multi baieti cu cercei in ureche decat fetelaughing )

| denisa_2911 a răspuns:

E cea mai mre prostie, am mai auzit asta, dar nu este deloc adevaratlaughing

| mindblower a răspuns:

Gay esti doar daca iti plac persoanele cu acelasi sex ca si tine, iar daca porti cercel in urechea stanga, asta nu inseamna ca te-ai transformat in gay ci doar ca a facut ala misto de tine cand ti-a gaurit urechea.

| AstaMicu a răspuns:

O vorba din popor! laughing tu daca simti nevoia sa iti bagi in stanga, LIBER! democratie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii care poarta cercel in urchea stanga nu sunt ga-doar cei care-l poarta in urechea dreapta ...ca la fete... daca o fata poarta bratara de picior pe piciorul stang este normala iar daca il poarta pe dreptu este atrasa de persoane de acelasi sex cu ea.cuplacere.

| aNoNN1m a răspuns:

Eu port in ambele si nu ma intereseaza de ce zice lumea...tonguefiecare se poarta cum ii place

| Obreja_Vlad_1982 a răspuns:

Umbla o vorba cum ca ar inceput din SUA daca nu gresesc tara, gayii se recunosteau intre ei purtand cercel in urechea stanga. Eu am in ambele urechi, deci sunt bisexual? Nu mai dati ascultare la toate prostiile!

| Nicoleta_Doru_1982 a răspuns:

Si daca il port pe? ce mai sunt? Tze'ai dracul de înaooiați?