| anonim_4396 a întrebat:

Baietii care poarta cercel in urechea stanga sunt gay?

15 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Cei care il au in stanga, vor sa para smecheri... cei care il au in dreapta sunt total GAY!

| Andru1996 a răspuns:

Nulaughing cei care poarta in dreapata sunt gay... cei care poarta in stanga sunt afemeiatilaughing glm nu doar ca in dreapta au gayy si in stanga cei normali

| Casiana a răspuns:

Astea sunt prejudecati neintemeiate.Crede-ma!

| MeduzaInaripata a răspuns:

Si daca-l poarta in dreapta?rolling on the floor

| Alina2day4u a răspuns:

Nu inteleg treaba cu dreapta si stanga da ma rog laughing

| Robert_3357 a răspuns:

Esti gay daca te arzi in cur nu daca ai un cercel amarat in ureche wtf...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. din kontra in urekea stanga nu estigay. dar daca il ai in cea dreaptha si nu stii atunci estigay:]]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care poarta in stana nu cei ce poarta in stanga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care poarta in general cercei (baietii) st gay. cum naiba sa fii baiat si sa porti cercel? esti fata? doamne sfinte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratemeo are cercel in stinga si are prietena (de genu feminin) asaca...nu cred ca esti gay daca porti cercel in urechea stanga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ti-a mai zis si asta?
Nu, din contra cei care au in stanga sunt normali iar cei care au in dreapta cica sunt gay acum nu stiu nici eu ce sa cred, eu unul mi l-am pus in stanga asa cum e normal big grin si am mai vazut pe strada si baieti care poarte in ambele urechi, oricum dupa parerea mea conteaza cat de sanatos esti din punct de vedere psihic nu un amarat de cercelul dar totusi daca intrebi asta pentru ca vrei sa-ti pui si tu, mai bine puneti in stanga pentru ca sa stii ca gura lumii ii rea si intr-adevar multi vor spune ca esti gay daca porti in urechea dreapta cercel asta daca ca esti baiat, daca esti fata atunci na-i treaba laughing)
ceau

| Sasham a răspuns:

Intra pe link-ul ăsta : "https://dtis.ru/......-guy.html" și o să te lămurești

| Lazarovici_Robert_Lucian_1970 a răspuns:

Nu, baietii care poarta cercel in urechea stanga sunt baietii activi

| BMariusAndrei a răspuns:

Pai eu am cercel in dreapta, acolo mi l-am pus de prima data fara sa ma gandesc si in plusin stanga nu il pot pune pentru ca am o alunita. Asta inseamna ca sunt gay? ce porcarii