| medeeamariaioana a întrebat:

Baietii ce parere aveti de fetele care nu au sani
fara glume va rog

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Sanii mici nu ar fi o problema(sunt frumosi si aia), daca sunt inexistenti e o problema...

| darrio2007 a răspuns:

Sunt mai putin dezvoltate decat altele.Sau inca nu sunt dezvoltate.Depinde si la ce categorie de varsta te referi.

| RAY a răspuns:

Nu exista fete care sa nu aiba sani si noi baieti avem, poate vrei sa spui mici, pai ce sa spun nu stiu da parca asta e ceva feminim e ciudat ce sa spun, conteaza si varsta daca nu sa ajuns la pubertate e logic

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Atata timp cat au fundu frumos laughing
Doar ala conteza...

De sani nu prea ma intereseza.

O seara buna!

| Lolităăăă a răspuns:

Exista fete care nu au sani mari. Sunt si de 30 ani.__ Is naspete.

| SasukeCS2 a răspuns:

Mie imi plac sanii mici si medii, sincer urasc sanii uriasi.

| mihay198722 a răspuns:

Nu ma intereseaza aspectul fizic cat timp ma iubeste cu adevarat si e o fata cu capul pe umeri, si sincer nu-mi plac fetele cu sanii care ii atarna pana la buric big grin

| Cozon3 a răspuns:

De multe ori conteaza si fata omului

| CiprianAndronache a răspuns:

Am avut și eu o iubită catalogată astfel, fără sâni! Este adevărat, deci îi avea extrem de mici. Deși aveam 27 d-ani pe atunci totuși când am dezbrăcat-o prima oară m-am cam blocat așa puțin, nu mă așteptam ca acel sutien cu burete să acopere...nimic! Eu unul nu aș putea face sex, dragoste, cu o astfel de femeie indiferent că are fundul bun sau că face oral foarte bine ( așa se zice, că cele complexate de natură fizică fac oral excelent ). Pe lângă calitatea mișcării ( indiferent că e oral, normal, anal ) mie îmi place să văd și să ating un corp frumos, o piele fină, un păr lung și curat pe ca, să ascult un glas duios de femeie ( nu ca de bărbat ) etc. Depinde de fiecare. Dacă ești o femeie ar trebui să îți faci griji dacă ai peste 18 ani. Dacă încă ești minoră să știi că pot să mai crească. Dacă ai mult peste 18 ani îți recomand o clinică de specialitate, costurile fiind foarte mici ( de la 1500 euro în sus cu silicoane de calitatea I ). Cius

| Taterz a răspuns:

Sincer, sanii mari mi se par incomozi. Intr-adevar, nu e bine nici sa fii scandura din gard, dar nu cred ca marimea sanilor te defineste pe tine ca persoana. Prietena mea, nu prea are cu ce se mandri la capitolul asta, dar nu ma deranjeaza, compenseaza in alte parti tongue