| Lola_7430 a întrebat:

Baietii ce parere aveti despre fetele cu breton drept?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie îmi plac, mi se par foarte ok.

| Silvia a răspuns:

Depinde de fizionomie.

| lovenotsex a răspuns:

Depinde cine poarta acel bretonwinking, daca te simti bine sigur vor fi baieti carora le va placea.

| xMoTaNeL a răspuns:

Depinde de fata. Poate sa fie uratica si sa ii stea bine, poa sa fie maxim de frumoasa dar sa nu ii stea bine.

| anonimcunume a răspuns:

Acuma depinde si cum iti e forma fetzei bruneta mai merge dar daca esti blonda sau alceva va trebui sa ai un pic forma fetzei... FUNDA

| TommyHilfiger a răspuns:

Nu-mi prea plac fetele cu breton. Imi plac cele cu par drept.

| Fl0rIn a răspuns:

Hmmmm... depinde de fata si de cum arata fata laughing