| TheFeeye a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele ce au breton ( nu de emoo )?

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Mie imi place bretonul la fete, fiindca acest tip de tunosare este in general evitat de pitipoance. Cred ca le incurca atunci cand fac clubbing.

Dar, de obicei, fetele/femeile isi lasa breton penrtru a acoperi imperfectiunile...

| anonim_4396 a răspuns (pentru IMC90):

Nu isi lasa breton pentru a-si acoperi imperfectiunile. Mbine. adica in unele cazuri nu e asa cum spui tu.

21 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

O parere foarte buna

| JoJo a răspuns:

Mie in general nu-mi place bretonul (mai ales cel clasic, des si drept). La 90% dintre fete, pe care le-am vazut, mi se pare ca le sta oribil. Dar sunt si cazuri, rare pentru mine, in care fata respectiva este extrem de avantajata de breton si ii sta foarte bine:) Uite un exemplu: http://www.google.ro/......tp?/imgres Oricum, daca ar fi sa aleg un breton ar fi ceva mai finut, intr-o parte, cam asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

| unknownn a răspuns:

Ar fi si culmea sa-ti faci o parere despre o fata doar ca are bretonstraight face
Unele fete care au breton le sta bine dar unora le sta ca dracu.

| TheFeeye explică:

Multumesc de raspunsuri ^.^.

| Linilerei a răspuns:

E ok. Am avut breton. Depinde de persoana respectivă dacă dorește să-și facă sau nu. Dacă se simte bine tunsă în acel stil, ei trebuie să-i placă.

| Raluuuuuuu a răspuns:

Imi iubesc bretonul! (chiar daca e cam prea lung)

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimgirltpu a răspuns:

La unele le sta foarte bine. Bretonul e la moda.happy

| teodora555 a răspuns:

Eu am breton pana la buze, dar nu-s emo

| fericitaaaa a răspuns:

Pai mi se par niste fete normale, ce e ineregula ce ele, toti putem sa ne facem breton.

| AmY_1965 a răspuns:

Heya! Eu cred ca sunt mereu in pas cu moda.Asta e parerea mea, fiindca toate fetele pe care le stiu, sunt de fapt asa.♥

| Sweet00Alice a răspuns:

Pai, daca o fata are breton nu mi se pare neaparat ce trebuie numite 'emo';))
Eu,de exemplu,am bretonul drept :D Si chiar imi place cum imi sta,atat mie, cat si fetelor cu breton.cel putin majoritatea;)
Pentru ca depinde si de trasaturi, forma chipului, etc.
( http://www.divahair.ro/......_avantaja! )

Dar per total cred ca sunt dragute :)

| OneLove_2406 a răspuns:

Nuuu laughing fiecare are ce stil vrea. nu neaparat fetele cu breton sunt emo straight face de cele mai multe ori sunt mai simpatice decat celelaltebig grin love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chiar foarte frumoase cu breton.le confera un look misterios.Am avut si eu breton si mi-a stat foarte bine...acum mi-a crescut si trebuie sa il tund iar.Te-as sfatui sa nu iti faci breton daca ai capul micut pentru ca te ingusteaza prea rau la fata.Sa stii ca nu toate fetele emo au breton.Mai mult apeleaza la parul bufant,roz sau negru.Le-ar sta chiar bine daca nu ar avea cercei in buza, sprancene si in mai stiu eu ce, dar pana la urma asta inseamna sa fi emo.

P.S.:Tine-o tot asa cu intrebarile si vei deveni popular/a!

| TheFeeye explică (pentru anonim_4396):

Intrebam, ca ma duc sa imi tund bretonul si nu stiam daca sa ma duc sau nu, nu am bretonul drept ci il am filat si imi sta bine asa (:. Nici mie nu imi place parul ala bufant mai ales roz *.
Nu vreau sa devin populara laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheFeeye):

Nu era vorba despre popularitate dar asta era asa ca sa te inurajez.si da cred ca ti-ar sta foarte bine cu breton

| laurence a răspuns:

Depinde de breton eu cinsider ca bretonul drept e foarte glamour

| glamourbee a răspuns:

Sincer mie mi se par super cute :X am avut si eu breton anul trecut, e chiar ok, am o parere super buna, arata foarte bine la orice fata thumbs up

| RalluRalluka a răspuns:

Sunt dragute laughing bineinteles sa nu fie usoarehee hee

| Cr3ativeBox a răspuns:

Intr-un fel fumoase.