| DevilLife a întrebat:

Baietii devin stresati, nervosi, sensibili intr-un cuvant daca relatiile sexuale sunt limitate?

Va rog sinceritatebig grinMultumesc!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Numai daca sunt inhibati si nu-si pot controla hormonii. In principiu, daca au creierul mai slab decat testiculele.

| tarziu a răspuns:

Iti recomand o carte "Barbatul manipulator" de Dorothy McCoy.

| mario a răspuns:

Da, cred ca devin nervosi. iubita mea la inceputul relatiei. mi. o dadea decat de 2 ori pe sapt.la care ma enervam foarte tare.insa trebuia sa tac si sa am rabdare, acum totul merge bine si frumos mi-o da chiar si de mai multe ori pe zibig grin

Răspuns utilizator avertizat