| Lucky9441 a întrebat:

Baietii din ziua de azi:
-mai iubesc?
sau
-urmaresc doar sex?
... cat mai multe pareri

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Multi baieti si fete - barbati si femei stau pe interes si un numar scazut din ei/ele iubesc cu adevarat.

17 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Din pacate rar mai intalnim baieti care iubesc cu adevarat si tin la persoana respectiva si care nu isi doresc doar"sex" si apoi sa o paraseasca.Destul de greu daca dai peste un asemenea baiat care dupa ce isi atunge scopul te lasa fara sa se uite inapoi, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.Trebuie sa avem grija cui ii dam inima noastra,dar din pacate noi nu ii putem poruncii inimii de cine sa se indragosteasca si de cine nu,pentru ca daca am putea ar fi mult mai bine,si nici nu am mai fi avut de suferit,dar din pacate nu avem ce sa facem, indiferent de ce ni se intampla, noi trebuie sa mergem mai departe oricat ne este de greuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Andramarina35 a răspuns:

Unii baietii urmaresc asta.dar uni baieti chiar iubesc... Funda

| AlexXxander a răspuns:

Buna! In vremurile noastre media a avut grija sa ne intoarca unii impotriva altora, fetele spun despre baieti ca"..." iar baietii spun despre fete ca "...". Adevarul este ca suntem la fel, foarte multi baieti la inceput iubesc la nebunie si sincer fata cu care ei vor fi, dar de cele mai multe ori ea isi bate joc de sentimentele lui pentru ca spun ele" Nu cred ca un baiat iubeste" si de aici multi devin "magari"cum li se spun. Acum:
-Mai iubesc?, raspuns: Da! (orice baiat iubeste in felul lui)
-Urmaresc doar sex?, Depinde cum stii tu sa ii alegi, pentru ca s afim seriosi, nici tie nu tiar place un baiat care nu vrea sa faca sex cu tine. Pe scurt si fetele for sex la fel de mult ca si baietii, la fel cum si baietii vor sa se simta speciali, la fel de mult ca si fetele!

| Lucky9441 explică (pentru AlexXxander):

Am 14 ani, sunt cu burta pe carte, crezi ca-mi trebuie sex?

| AlexXxander a răspuns (pentru Lucky9441):

Buna din nou tongue! Eu acolo am dat un raspuns generalizat la ce intrebare ai pus tu. Desigur ca daca ai 14 ani, nici nu ar trebui sa te preocupe chestia cu "daca baietii mai pot iubi" pentru ca este prea devreme, ce am vrut sa-ti arat acolo este ca baiatul nu este chiar asa diferit de fete, pentru ca daca vrei sa fii iubita in adevaratu sens al cuvantului, atunci gaseste un baiat care te respecta, nu unu care este "magar". Multe fete dau vina pe baieti ca"Le-au batutu, le-au injurat".Dar acum ma intreb: A cui este vina ca a aceptat sa ramane cu ei cand se comportau asa? Daca o fata nu se respecta pe ea (sa nu se lase batjocorita de un baiat sau injurata, batuta etc)normal ca va atrage numai genu asta de baieti incapabili.Sa stii ca noi baietii stim ca fetele in cele mai multe cazuri sunt foarte usor de manipulat sentimental; ne folosim de chestia asta mai mereu tongue. Deci mult invatat, o cariera de succes si vei vedea cum un baiat dragut si inteligent va bate la usa tahee hee. Succes in viitor!

| Lucky9441 explică (pentru AlexXxander):

Multumesc.

| RxTx a răspuns:

Buna uite eu am incercat sa iubesc pe cineva
mi-am dorit sa intalnesc fata care sa vrea sa ramana cu mine pentru tot restul vietii
dar nu stiu cum de am dat doar peste femei care mi-au spus ca doar sau folosite de mine pentru ca nu avea cine sa le platesca faclutatea cazare sau cine sa le intretina familia plina de nevoi...

M-am saturat sa tot fiu folosit ranit tradat dezamagit inselat

dar totuisi sper sa intalnesc o fata care sa aiba nevoie de dragostea mea
si sa o aprecieze

este pentru ultima data in viata cand o sa mai incerc sa mai iubesc pe cineva

iar daca si de data aceasta se va intampla sa fiu folosit prostit si dupa un timp schimbat ca pe o pereche de pantofi ce nu iti mai trebuiesc
atunci voi incepe si eu sa caut doar sex

si gata o sa incerc sa nu mai iubesc niciodata

de si pentru mine a trai inseamna a iubi, a iubi inseamna puterea ce imi da speranta de a trai

| Nov a răspuns:

Iti spune ceva chestia asta?

El: Draga o facem?
Ea: Nu dragule n-am chef.
El: Ok!
El: Atunci ma duc la altele
Ea: sper ca glumesti.
El: Esti sigura?
El: Adio draga.

| th3end a răspuns:

Sunt de baieti de 3 feluri de baietilaughing
1) doar pentru sex
2) care iubesc si nu stau cu o fata doar pentru sex(desigur ca daca li se ofera nu refuza)
3) unii care si iubesc si vor si sex
laughing sper ca am fost de ajutor

| jupiterestru a răspuns:

Iubesc,daca au pe cine iubii...asta ne intrebam si noi (Baietii) fetele din ziua de azi mai iubesc sau urmaresc doar banii,nu toata lumea e la fel,la asta trebuie sa te gandesti, Inca exista iubire cand nu va mai exista, atunci va fi adevarata apocalipsa.

| lyssaa a răspuns (pentru jupiterestru):

Eu zic ca da, inca mai exista fete are iubesc

| MPIPDP a răspuns:

Mai multi doar pentru sex, rar se gaseste unu ce iubeste!

| Barbiedecartier a răspuns:

Majoritatea se uita mai intai la cum arati ca sa aiba o relatie cu tine.deci nu prea cred ca mai sunt baieti care chiar iubesc... poate rarrrrr

| lyssaa a răspuns:

Sincera sa fiu si eu ma intrebam asta...probabil k este nevoie de o perioda lunga de timp pentru a-ti da seama daca prietenul tau te iubeste cu adevarat

| SeLo a răspuns:

Depinde de baiat eu nu urmaresc sex de exemplu mai sunt ca mine succes oricum:*