| Hitler666MD a întrebat:

De ce baietii sunt atat de nesimtiti in ziua de azi? Vreau sa aud pareri, si nu "super eronate " va rog.

Răspuns Câştigător
| AlessaLovesYou a răspuns:

Nu ar trebui sa generalizezi, cunosc o gramada de baieti care nu sunt nesimtiti. Cei care sunt nesimtiti sunt fie copiii de bani gata(nu toti doar cei chiar rasfatati care nu stiu sa aprecieze munca parintilor), acei rasfatati care cred ca ei sunt zei acolo e mai multa aroganta insa si nesimtire, fie sunt baieti carora le lipseste bunul simt/cei 7 ani de acasa.
Sincer nu pot sa vad cum unele fete plac astfel de baieti, ew.

53 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Pentru ca fetele sunt... atrase de baieti nesimtiti poate?

| Hitler666MD explică (pentru Prezidentul):

Poooate dar nu prea cred, exista diferenta intre siliconatele lui Guta si fetele exemplare.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Https://www.youtube.com/watch?v=WSIwSj-dH-o

pentru ca asta se cere:"daca esti nesimtit, esti mare mafiot si barosan", dar mai sunt si baieti buni, ca mine asa.

| Hitler666MD explică (pentru SergiuBoss11):

Poate sunt de acord cu tine, poate, insa un baiat bun nu avea sa recunoasca ca e bun, sorry ))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

Sunt bun, nu si modest

| Hitler666MD explică (pentru SergiuBoss11):

Pai du-te si i te lauda lui mami nu mie.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Hitler666MD):

De ce unele fete din ziua de azi sunt nesimtite? Eu incerc sa socializez si ele zic de mame.S-a dus de rapa civilizatia din zilele noastre

| Prezidentul a răspuns (pentru Hitler666MD):

De fapt, asa si este (valabil pentru majoritatea). Le plac baietii care fumeaza, injura, mananca seminte in fata blocului. Nu poti sa ma contrazici la asta.

| MarianWLF a răspuns (pentru Prezidentul):

Bine punctat browinking

| RAY a răspuns:

La orice fata i place acest gen de baieti, cele mai bune relati le-am avut cu fete cu care m-am comportat urat de tot, cand ma comportam frumos ori se plictisea ori ma bagau in freindzone, voi tanjiti dupa baieti de astia

| Hitler666MD explică (pentru RAY):

Nici nu o sa bag in seama ce ai scris.

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

✦ Să știi că și Ray cam are dreptate.
✦ În general așa sunt fetele, le plac tipii răi și nesimțiți deoarece le menține interesul, nu se plictisesc. Dar acolo nu prea putem discuta de dragoste.
✦ Acum depinde de ceea ce vrei tu, aventuri sau o relație sinceră bazată pe dragoste? Multe fete și băieți aleg în ziua de azi prima variantă.
✦ Cum mi se pare mie personal acest lucru? Este un lucru mizerabil.

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Si mie la fel smug mi se pare.

| T0T a răspuns:

O să răspund cu o altă întrebare: De ce generalizezi într-un mod nesimțit?

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Care e rostul sa ma cufund in lucruri minutioase daca in general asa este.

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

Uite că pe unii care nu se consideră așa îi jignești și pentru asta te pot face fără probleme nesimțită pe tine mai mult pentru chestia asta. Justificat?

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Acei unii esti tu de fapt big grin scuze ca te-am jignit. Atunci daca eu gandesc gresit poti sa imi spui tu ce parere ai, daca nu te oftica.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Așa pot veni și eu să afirm că fetele sunt nesimțite și pe bună dreptate când vezi atâtea fițe și tupeu. Problema e că omul în general e nesimțit și să spui doar de un anume sex când pe partea cealaltă este ce este mi se pare ipocrizie la maxim, fără supărare. Ca un adaos la problema principală care m-a cam deranjat.

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

Am spus ce părere am în răspunsul anterior. Nu înțeleg de ce m-ar oftica ceva de aici? Poate îmi explici tu.

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Ai completa dreptate, am cam procedat impulsiv cu intrebarea.

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Pai m-am gandit ca te deranjeaza, tu esti din aia aristocrati big grin

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

✠ Nu sunt un tip care face parte din aristocrația pe care o cunoaștem toți ci pot să îi spun o aristocrație morală și spirituală ca să metaforizez puțin, să dau o nuanță de adevăr a ceea ce ai spus.
✠ Oricum mă bucur că ți-ai dat seama de ce m-a deranjat, nu ofticat că e o diferență, întrebarea.
✠ Acum poți să îmi spui ce te deranjează sau ce te-a deranjat la băieții care aparțin cercurilor din care faci parte. ✌

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Pai cum sa-ti spun nu am intretinut inca niciodata relatii cu un baiat chiar si daca am 16 insa din cauza ca am o infatisare mai deosebita ca a altor fete (de exemplu parul gri si nu glumesc da am par gri, mi l-am vopsit big grin ) uneori ajung sa fiu tachinata de baieti care imi spun ca o sa fiu "fata mare" pana la batranete odata unul m-a scos din minti l-am plesnit din toata puterea si s-a lovit cu capul de dulap si pana la urma eu am ajuns vinovata si pentru ce? de aia ca baietii singuri o cauta.

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

✮ Eu cred că ești destul de mică pentru a întreține relații sexuale.
✮ Comportamentul celor care te judecă pentru așa ceva este infect. Mi se pare că acei oameni sunt idioți și se gândesc numai la sex. Păi te gândești numai la asta înseamnă că ești prost.
✮ Un băiat inteligent și cu caracter nu pune niciodată sexul pe primul plan și chiar reușește să aprecieze o fată pentru că reușește să fie diferită și să nu fie condusă de o turmă plină de panarame care trage la niște măgari.
✮ Cât despre păr ce pot să zic...Îmi place ideea asta cu păr gri, adică cred că ți-ar sta bine, acum depinde și dacă te avantajează pe tine culoarea cu ochii, tenul etc...Dar în principiu e foarte tare.
✮ Oricum acum înțeleg de ce ai pus întrebarea, e normal să fii nervoasă când ești înconjurată de astfel de oameni. Și dacă ne uităm din punct de vedere legislativ sexul cu minori este și ilegal. Deci prietenilor ăștia ai tăi le plac să susțină imoralitatea...
✮ Oricum și modul în care ai reacționat tu nu prea este în regulă, indiferent de ce ți-ar zice, deci cam ai și tu o parte mare de vină dacă răspunzi cu violență. Fii inteligentă și reacționează demn.
✮ Ce sfat pot să dau? Să scapi de ei sau dacă nu prea poți, să îi tratezi cu indiferență maximă și să conștientizezi că există și băieți de treabă, și nu sunt puțini, asta dacă reușești să găsești cercurile sociale din care fac parte.
✮ Baftă pe viitor, și nu pune nimic la suflet din răutățile idioților din jurul tău. Fii tu mereu și încearcă să fii neinfluențabilă pe cât posibil. Asta înseamnă să ai personalitate cu adevărat. ✌

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Aaaaa, dar nu am avut in vedere sexul, holy, si de ce ai scris atata, ma simt vinovata acum, in orice caz au fost bune sfaturile chiar si daca stiam de ele, pur si simplu sunt cam impulsiva de aia l-am lovit pe ala big grin

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

Oricum sunt niște sfaturi acolo laughing Dar în principiu ai înțeles ideea. Nu trebuie să îți pese de ceea ce spun ceilalți! Fii tu însăți și lasă restul turmei!

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Și nu te simții vinovată, de când mi-a dat unul de pe site simbolurile alea parcă mă motivează să scriu nițel mai mult laughing

| Hitler666MD explică (pentru T0T):

Imi pare atractiv acest stie cred ca voi petrece mai mult timp aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

GreyN, m-ai ascultat. Ai renuntat la mascuta. Nu credeam...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

♪ Nici atunci nu am înțeles la ce te-ai referit, dar nici acum laughing
♪ Nu vreau să mă laud dar oricum sunt un tip complex sau mai bine zis complicat care este mereu sincer dar acea sinceritate capătă mai multe nuanțe. De ce? Pentru că relativitate. ✌
♪ Asta dacă te-ai referit la acel gen de mască care îmi trece prin minte căci pe față acum nu am nicio mască...
♪ Sau poate te referi la masca trăirilor mele care să știi că nu se dă jos așa pe un site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Era vorba de poza de profil laughing

| T0T a răspuns (pentru Hitler666MD):

Sper! Adică nu ar prinde rău o persoană în plus pe aici.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing
☽ Și eu care mă gândeam mă poate că am fost rău și ce vrea ea să zică? Că acum am dat ceea ce sunt pe față adică tupeul ăsta al meu.
☽ Dar data viitoare nu mai vorbi atât de metaforic laughing
☽ Eu îmi schimb des pozele de profil. Asta îți place?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu-mi place, de data asta ne tratezi cu "spatele" laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ajuns la concluzia că așa este mai binewinking

| KamaSutra a răspuns:

Nu generaliza
Cunosc multi care nu sunt si au fost deranjati de aceasta intrebare

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Ie niste porci bre. Si femeile ie cu*rve. Asa ie oamenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i putem diferentia de ceilalti.

| marigold27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Super raspuns happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru marigold27):

Multumesc, raspunsul tau care e? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai niste colegi nesimtiti, asta nu-i face pe toti baietii la fel! Asa cum sunt si fete fara bun simt, asa exista si baieti. Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca asa va place voua. aia care se poarta cu voi ca niste printese ii bagati in friend/zone. soarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti doar feminista, dar o sa iti treaca atunci cand o sa ai nevoie de un baiat.

| Teardrop a răspuns:

Nu sunt. Îi ca şi cum ai zici că toate femeile îs cu*ve, sau că toate umblă după bani.
Sunt şi o grămadă de băieţi foarte drăguţi.

| justadream94 a răspuns:

In primul rand nu generaliza.e total gresit..nu ma consider nesimtit

dupa sunt nesimtiti pentru ca li se permite
sunt needucati
ei cred ca sunt smecheri
efectul. turma
plus ca sunt influentati prost de anturaj

tu da-le peste nas.

| nlko a răspuns:

Nu doar baietii sunt nesimtiti... poate a luat-o lumea pe aratura.

| Amegadaisuki a răspuns:

Off deja ma simt flambatt, nu toti baieti sunt nesimiti si doar acea care doresc atentie si prin nesimtirea lor li se ofera putina atenie eu cunosc baieti care nu sunt nesimtit desigur aici ma inclu si pe mine laughing))

| apz a răspuns:

Dacă una le permite să se comporte ca niște măgari, așa vor încerca sau vor tinde să fie și cu altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Al3xbC a răspuns:

In primul rand nu toti baietii sunt nesimtiti la fel cum nu toate fetele sunt cu..ve.in al doilea rand, o mare vina o au si unele fete care sunt atrase de baietii rai.Sa nu imi spui ca nu ai auzit de baieti buni care au prietene de tot rah...ul si care se comporta foarte urat cu ei.sa nu imi spui ca nu ai auzit de fete care umilesc baieti.Dar o mare vina o au si ei. Daca esti cuminte vor o fata mai aventuriera mai fun daca esti asa spun ca nu esti fata serioasa. Daca esti sexy esti c..va daca esti urata...esti urata. Daca ai job nasol inseamna ca nu contribui cum trebuie in casa si ei muncesc mai mult, daca ai job foarte bun ii demasculinizezi si se simt inferiori. Daca toti se uita la tine sunt extrem de gelosi, daca nu se uita nimeni le e rusine de tine. Daca esti foarte gospodina esti prea ocupata sa le dai atentia dorita de ei dar daca nu esti asa mare gospodina inseamna ca nu esti femeie de casa si iti face reprosuri