| LiliCzm a întrebat:

Baietii mai cauta fete virgine? Sau nu mai au nicio valoare in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Virginitatea e un plus la o fata dar nu este un criteriu de selectie.

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Baieti cauta sex,majoritatea se lasa condusi de dorinta sexuala,barbati dupa o varsta cauta ceva serios de la o fata,virginitatea conteaza dar repet cand stai cu cineva pentru sex aia nu e relatie, cand cauti iubirea conteaza atractia fizica, atractia chimica, intelegera, iubirea, increderea

| Freya1 a răspuns:

Da se mai cauta.

| Emilian65 a răspuns:

Unii cauta, altii nu.

| SG1995 a răspuns:

Ehm nu caut în special așa ceva, dar fiind virgin nu mi-ar păreau rău să o fac prima dată cu una în același stadiu.
Dacă ești în zona Sibiului sau din Sibiu și ai peste 20 de ani nu ezita să mă contactezi. Vreau să ies și eu cu cineva.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu virginitatea îţi dă valoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ratații caută.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ratații sau oamenii. Balanța în România înclină spre ratați în mod cert, așa că ai dreptate doar pe jumătate. Și dacă în sarcasmul tău ai inclus oamenii la categoria ratați, atunci răspunsul e altul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, si nu dezvãlui la nimeni ca esti virginã si despre viata ta sexualã.
Dar ai mare grija la ce partener iti alegi, ai grija ca tu sa ti la el, si el la tine când se intâmplã prima oarã. Nu iti pierde virginitatea cu oricine, doar pentru presiunea socialã, deoarece primii parteneri sexuali iti vor dicta alegerile si placerile viitoare.

"...
It is said that with every sexual partner, we carry their imprint in the womb.

Any sexual encounter that was not sacred, where we were not present and did not create something wanted and alive and mutual and trusting. Still there.

Any surgeries, procedures, illness or dis-ease in our female organs or wombs… leave an imprint.
..."

https://www.intuitivebody.com/healing-the-womb/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută. Garantat 100%. Câți din noi, nu pot să zic, procentajul probabil e scăzut. Dar bu atât de scăzut pe cât ai putea să îți imaginezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au valoare pentru prapaditii aia nesiguri pe ei care vor pe una care crede ca "partida buna" e una de 2 minute. Maxim.

| Stropdeploaie a răspuns:

Da eu mai caut dar din pacate nu mai gasesc...crying

| Romanul86 a răspuns:

Caută fete cuminți pentru că nu poți știi dacă e virgină sau nu.

| LiliCzm explică (pentru Romanul86):

Caută fete cuminţi si proaste in acelasi timp

| Romanul86 a răspuns (pentru LiliCzm):

Nu te-ai născut să fi o victimă domină-i!

| SandraEve a răspuns:

Virginitatea nu trebuie sa o cataloghezi drept un trofeu pe care il tii pentru un baiat. Consider-o o virtute a ta! Un baiat care vrea doar sex de la o fata si distractie, normal ca va crede virginitatea drept o mareee bataie de cap, iac mai curge si sange, o doaree...si eu cum ma mai distrez?
Fugi de baietii astia
Daruieste te unui baiat care te iubeste dincolo de placerile carnale, acela iti va aprecia puritatea

| Cristine9595 a răspuns:

Normal ca are valoare, doar ca uni baieti nu par sa isi dea seama cat de importanta e pentru o fata asta.

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Ba cum sa nu, au valoare.
Depinde cum ii doresti: in € sau £.